Подруга була помадою приготування солодощів ручної роботи, щедро поділилася рецептом для домашнього шоколаду, нічого складного.

Як зробити шоколад в домашніх умовах? Я хочу, щоб бути смачними і безпечними, коли я був дитиною: без хімічних речовин і пальмової олії! Про 3 роки тому Anya дуже любила виготовлення цукерок ручної роботи, тепер вона має свій невеликий магазин.

Після Шоколаду Анін Рецепти, я вирішив не купити ніяких цукерок. Намагатися. кухар Я додаю деякі цікаві речі.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися двома інструкціями підготовки Головна-шоколадй Все за 10 хвилин!



Як зробити шоколад в домашніх умовах Інгредієнти
  • 100г какао порошок
  • 1 ч.л. цукру
  • 50г вершкове масло
  • 2 ст.л. молока


Підготовка
  1. Залийте молоко в каструлю і нагрівайте її на невеликому вогні. Додати какао і цукор до молока.



  2. У водяній бані пофарбувати вершкове масло і також залити його в ємність для молока і какао.
  3. Проведіть все для однорідності і варіть на невеликому вогні близько 2 хвилин, періодично помішуючи.
  4. Залийте шоколад у форми і залиште на охолодження при кімнатній температурі, потім вставте в холодильник до повного заморожування шоколаду. Як ви вже знаєте, ви можете приготувати не тільки шоколадні бари, але і шоколадй Для зміни необхідно додати кунжуту, горіхи або сухофрукти за смаком в шоколаді.







Домашній шоколад

інгредієнти
  • 5 ст. какао порошок
  • 6-8 ст. цукру
  • 50г вершкове масло
  • 5 ст.л. молока
  • 1 ч.л. пшеничного борошна
  • щіпка
  • пердят


Підготовка
  1. В горщику цукорй Залити столову ложку молока на них і добре перемішати до однорідності. Залийте залишене молоко. Покладіть його на вогонь і відваріть його на середній вогонь, постійно помішуючи.



  2. Після кипіння додайте вершкове масло, перемішайте, на невеликому вогні дайте масу кипіння. Видаліть горщик майбутнього шоколаду з вогню, залийте сіяне борошно. Стирати і покласти його на вогонь знову до кипіння.
  3. Зніміть каструлю з вогню, залийте щіпку ваніліну в шоколадну масу і перемішайте. Дайте мені трохи охолонути.



  4. Льодові форми злегка оливаються, а потім заливають шоколадом в них. При бажанні можна додати кілька подрібнених горіхів. Поставте шоколадні форми в холодильник перед твердий.





Також я пропоную, як зробити домашні солодощі, які виглядають як Kinder Chocolate. Люблю всіх дітей!





Зберігати шоколад за смаком цукру, часто цукор навіть у верхній частині переліку інгредієнтів. Перебуває смак бобів какао, це рафінований цукор з ароматом шоколаду, не навпаки.

Тепер ви знаєте, як це зробити. шоколад сама. На відміну від опції покупки, в шоколаді немає консервантів. Тільки натуральні інгредієнти і любов, з якими готуються солодощі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное