Сестра приїхала батькам на свята, після гучного бенкету, викликаного серйозною розмовою.

Моє батьківське життя в селі. Зараз вони старі люди, і я намагаюся допомогти їм всім, говорить Ольга. Дівчина переїхала в село, коли вона одружилася. Тепер вона живе на сусідній вулиці і приходить до своєї мами і дад щодня.

Чи є це її вибір або припустимо її довгостроковий догляд? Але Ольга не плутана важкою сільською життям, але поведінкою старшої сестри, яка довго мешкала в місті.



Батьки в с. "Мої батьки все життя працювало на землі." Дякую їм, сестра, і я все, що нам потрібно, і жив не гірше інших дітей. Після школи, звичайно, ми пішли в місто, щоб продовжувати вищу освіту. Після закінчення моєї старшої сестри Галя одружився і залишився в місті. З тих пір вона рідко приходить до своєї мами і тато.

Я повернувся до села після школи. Я знайшов свою любов, одружений Миколай і живе з ним в будинку біля батьків. Микола - це турбота про чоловіка і сина. Він завжди допомагає батькам з господинею: він буде цегляною деревою, після чого він закріпить дах. Його мати живить його свіжі торти. Я ходжу до своїх старих людей щодня, щоб допомогти їм.



Мої батьки мають великий сад. І навіть незважаючи на те, що це стало складним для них, щоб впоратися з господарськими господарями протягом багатьох років, Тад майже проданий все. Але сад обробляється щорічно. За словами батька, це все, що він пішов. Мій чоловік і я копую картопля щороку.



Ведуться час і наші батьки не отримують молодших. Моя сестра здавала мене недавно і вона розмовляла про те, хто буде виглядати після мого батьківського віку. Галя відразу ж сказала, що її квартира двокімнатна, невелика. Вона йде додому пізно і йде на ділові поїздки. І приїхати до с., очевидно, вона не зможе. Вона не робить цього.

На перший раз я відчув сестру. Але я не залишаю мами і батьком голодним, щоб не помітити? Це не гонна, що робить все краще. Так я мовчазся робити те, що я повинен зробити. Так, я жити поруч і допомогти їм. А Галина йде тільки на свята. Цього року прийшов на Новий рік.



Як ми відсвяткували Новий рік Цього разу я приготував багато смачних. На свій власний рахунок я купила всі крупи, варила все і закривала його. Разом з батьками і чоловіком ми прикрасили дерево і будинок. Галина прибула 31 грудня, коли все було готово. Ми відсвяткували свято з родиною. І наступного дня Галя назвав мене в кімнату для серйозної розмови.



Сестра зазначила, що тепер вона в складній ситуації, вона і її чоловік купив автомобіль на кредит, і потрібно сплатити борги. Так вона запропонувала, що я зроблю своїх батьків, щоб я був більш комфортним. І ми можемо продати будинок і розбити гроші однаково. Поки я слухав все це з мій рот відкрито, Микола прийшов в приміщення. Він почув частину розмови, і він мав щось сказати до моєї сестри замість мене.



Він сказав: «До тих пір, поки батьки живі, вони залишаться вдома. Вирішуйте свої фінансові проблеми самостійно. Ми піклуємося про наших батьків, і всі, хто піклується про вас про гроші. Забудьте про будинок і гроші, тому що батьки повинні зустрітися з старим віком в достатку, вони нічого не радять.

Галина не зателефонувала або напишіть нам після цього інциденту. Про цю розмову я не говорю. Я не хочу, щоб вони турбували про дивантний характер своєї дочки. Я не хочу, щоб мати будь-яку частину спадщини. й



Деякі люди думають, що старші батьки не потрібні нічого. Під час свого життя вони побачили світ, вони не потрібні дорогі речі і подорожі, вони не потребують свого дому. Що потрібно, щоб відчути турботу і любов своїх дітей. Що б вони були. У старому віці люди не мають живого спілкування.

Діти дорослого піклуються про своїх сімей, будують кар'єру, забути про своїх старих людей. Коли вони думають про це, вона занадто пізно. Ми розуміємо занадто пізно, як ми спілкувалися з нашими батьками, як важливо це було ще раз, щоб захопити маму, сказати свого роду слово до мого батька. Ви не будете отримувати гроші, і ви не будете брати його з собою.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное