Чи варто знімати кістки з гранату і як це зробити з імпровізованими засобами?

Чи можна їсти гранат з насінням? Поки експерти роблять суперечливі виписки, ми розповімо, як легко і легко позбутися від кісток в гранаті.



Це дозволить вам повністю насолодитися цілющим соком сезонних фруктів, що вірно вважається джерелом краси і здоров'я.

Можна їсти гранатові кісточки, щоб їсти гранати і хоча б неоднорідно навіть необхідно. За словами лікарів, це може бути вигідно. Кістки, як і сама граната, стимулюють і покращують кишечник, а високий вміст вітамінів в їх олії покращує гормональний баланс.



З здоровим кишечником кістку можна сміливо проковтнути, і це допоможе травлення. Але для тих, хто має проблеми з кишечником, гранат не проявляється в принципі, і ще більше так кісток. Нагадаємо, що гранати з кісточками дозволяють малюкам тільки з трьох років, коли кишечник краще сприймати дорослу їжу.

Як позбутися від кісток? Відокремити насіння від шкіри так, ретельно промийте гранату під проточною водою. Віпе сухий. Після чого відрізати її зверху гострим ножем, відкриваючи серцевину і радіальні перегородки.

р.

Поставте на всі розділи ножа. Зазвичай в гранату п'ять до семи.



Поставте ніж в центр гранати і, працюючи з ним як важіль, розділіть гранат на скибочки по лініях зрізів.

р.

Залишилося зняти фільми, де вони залишилися, і, торкнувшись ложкою на шкірі кожного лока, вибивають зерна в чашу.

Я спробував три найпростіших способів зробити сік з гранатових зерна і я готовий до звіту результатів.

  1. У сумці.
    Вам потрібна сумка для морозильної камери з замком слайдера. Залийте його вареним насінням гранату.



    Розподілити зерно рівномірно по всьому об'єму. Видаліть надлишок повітря і закрийте пакет щільно. Ретельно розкачати валик по мішку зерна, поки вони не ламаються. Процідіть вміст пакету через штифт, вичавивши залишився сік ложкою.

  2. З блендером
    Заливаємо чашу блендера з зернами граната. Вичавити 10-15 секунд з занурювальним блендером і залити його в сито. Вичавити сік ложкою.
    Габаритний зображення

  3. За допомогою штовхача.
    Заливаємо широку чашу з зернами граната. Потім натисніть їх картопляним штовхом.



    До цього до виходу соку з усіх зернових культур.





    Процідіть вміст пакету через штифт, вичавивши залишився сік ложкою.



Шукаю вперед, найпростіший спосіб (за допомогою штовхача) я хотів більше інших. Пакет, здається, хороший, тому що він виключає утворення бризок. Для того, щоб увімкнути валик в цій версії, потрібно бути дуже обережним, щоб не пошкодити плівку. В результаті мій пакет ще дав невеликий витік.



Перш за все, не всі мають блендера. По-друге, він може подрібнити деякі кістки і їх невеликі фрагменти потрапляють в сік. Як я сказав перед тим, що не було проблем. Але необхідно ретельно натиснути зерно, щоб не заплести сік на себе і все навколо.

Два середньорозмірних гранати зробили мене склянкою свіжого гранатового соку. Його смак дивний. І домашній продукт, звичайно, набагато корисніше магазину. І перед застосуванням його краще розвести окропу в пропорції одного до одного.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное