Стара жінка стояв на вокзалі і попросила купити квиток на поїзд, кожен пропущений, тільки одна жінка прислухала її історію.

Неважливо, що хтось говорить, бездомний Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. На жаль, ми помітили, що ми стали байдужими до проблем інших. Але з’являються хороші історії. Один з тих, хто хоче поділитися з вами сьогодні.



Наприкінці січня ввечері на станції стояла стара жінка і попросила пасторів-закупівля її залізничного квитка. Все пройшло. Тільки одна жінка припинила. Коли вона почула історію брата, вона крила.

Галина Федорівна 70 років. Чоловік довгий час був мертвим, і єдиний син стрибнув з гнізда батька, будучи ще дуже молодий. Він пішов на навчання в іншому місті і залишився там.



Я повинен сказати, що відносини Галини Федоровни з сином не важливо. І вони почали зануритися, коли Костя заміжала свою колегу Наталу. Хлопець захотів маму допомогти йому з житлом, але вона просто не мала грошей. На протязі багатьох років сім'я не спілкувалася: син провів гранату з матір'ю.

Галина Федорівна намагалася досягти сина, але всі спроби були Коли жінка вже прийшла до умов з тим, що вона втратила сина, він прийшов до неї у людини. У добрих старих днях він відкрив двері з ключем і відштовхується від дверцят: «Мама, я вдома!»



Звісно, бідна стара жінка не могла вірити очі. Вона не бачив сина протягом багатьох років і рідко бачив всіх. Костя була пізною дитиною, вона завжди складна з ним. І тепер він пішов і раптом назад, жінка повністю плутана.

Повернення продигалського сина «Мама, пробачити мене, неправдиво». Ви повинні бути важко для вас тут. Але це не дивно! Я прошу тебе так багато і хочу жити з нами. Наташа і переїхали в 3-кімнатну квартиру. У вас є власний номер! І ця квартира почне орендувати, що ви думаєте? – ліпили сина Галини Федоровни.



Вона була прийнята. Після того, як жінка відповів: "Сон, я шкодую, але я не хочу жити з вами." Я хотів би поліпшити відносини, але це займає час. Може бути, ми повинні почати з чогось іншого?

Костя спробувала приховати подразнення. Через кілька хвилин, він сказав: "Ви знаєте, мама, ви прямо!" Приїжджайте, будь ласка, відвідайте нас Я оплачую квитки. Якщо вам подобається. й

Галина Федорівна не проти маленького розсіювання. Вона бажала, щоб дізнатися свою дочку-в-праву краще і спробувати зловити. Так вона миттєво погоджена і пара днів пізніше, мама і син пішли до столиці.

У першу чергу це було дрібно: вони добре покажуть і планують, що вони будуть робити, коли вони прибули. Але коли поїзд прибув на ручну станцію, Костя зникла. Галина Федорівна була просто позбавляючи в той момент і виявила її відсутністю, коли провідник збиває її до виходу.



Як вона знала поїзда, половинка спіймана стара леді почала перевіряти її мішок. Немає телефону або гаманця в ньому. Не знаю, що відбувається або що робити зараз. Це коли вона почала запитати про допомогу від пасторів. Але всі успішно ігнорують її.

Всі, але одна маленька жінка в її 30-х роках. Прослуховувала уважно до оповідання Галини Федоровни та трахнув у сльози: Ви знаєте, що я чув подібні оповідання перед. Діти шахрайство отримують свої квартири батькам і покинули. В кінці я боїтеся, що ви не зможете приїхати додому. Я можу запропонувати вам залишатися на ніч. й

Галина Федорівна була настільки відчайдушна, що вона відразу погодилася. Неперевершена впевненість, що вона запашила тепло, що стара жінка не переживала багато років. Він виявився, що Марія живе окремо: в її солясті жінки були такими.



Уранці Марія запропонувала Галина не тільки притулок, але і допомогу в поході додому. Стара жінка знав, що ще багато труднощів перед нею. Незрозумійте, що насправді йде і чи все добре з нею. Вона погодилася, і вдень жінки пішли на станцію.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що навіть найближча людина може вчинити тяжіння. І самовіддача часто виникає від людей, які ви навіть не знаєте. Іноді ви повинні бути в правому місці в потрібний час, щоб знайти те, що ви не були відсутніми для цього часу. Ми вважаємо, що Галина Федорівна зможе впоратися з усіма проблемами, і Марія допоможе їй в цьому!

Ви коли-небудь зіткнулися з такими проблемами в житті?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное