Що таке різниця між витяжкою, поздовжнім і потомом і як її з'ясувати один раз і для всіх

Я купив стильний довгий рукав сьогодні і розповість про нього чоловіка. І каже мені: «Що це довгослеєв? Speak зазвичай - Я купив светр! Я не можу сказати, що Я знаю різницю! Завдяки модним журналам я навчився відрізняти витяжки з капюшонів, і порназоркій Чому? Не дозволяйте своїм мозкум іржавіє!

Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче зрозуміти. що різниця між витяжкою, тривалістю і потомою. Важливо розуміти!

499 р.

Довгий з довгим рукавом У наш час майже кожен любить одягатися стильно і хоче. Сукня в моді - це майстерність і майстерність, що допомагає привернути увагу. Це також великий інструмент для самовираження.

Тепер, де ви подивитеся – що в звичайному магазині, що в бутікі, не кажучи вже про інтернет-магазини, одяг «з'єднання» цікавіше. Якщо ми використовувались для виклику щось «вкрадене» або «вікно», то тепер це може бути «погода», «послаблення» або «ямпер».

І без розшифрування умов може бути складним, ви можете просто плутати коли панчохи в інтернет-довідник: натисніть на поздовжні, витяжки або потили? Сліппери, тапочки або топсайдери? Аляска, парк або бомбардувальник?

р.

У стилі ви хочете зрозуміти, і тому в назвах одягу, взуття, аксесуарів, ми повинні бути зверху. Так не плутайте, коли консультант запитує в магазині: «Чи у вас є витяжки або светр? й

Важлива замітка: всі слова приходять з англійської мови.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@gum_tomsk)



Толстий - плечовий одяг вільного крою з бавовни, флісу або поліестеру. Maybe блискавка по всій довжині виробу і з капюшоном.

Годія Це плечовий одяг з флісу, бавовни або поліестеру. По суті, це сорочка з капюшоном і кишенею переднього, яку раніше називали «кангуру». У капюшоні немає блискавок і застібки, а затягуючий шнурок можна вставити в капюшон.

Пропускання популярності витяжок відбувався після виходу фільму «Рокі» і здається, що це ніколи не закінчиться, адже вони теплі, комфортні і економляться від вітру і зайвих очей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@chuck_shop.com



зрілі Покладно перекладається як футболка з рукавами, що це. Головною відмінністю від футболки є тільки довжина рукава, а тристороння рукавна футболка також відноситься до поздовжнього. Ворота, як футболка, кругла. Може бути з будь-яким друком або без друку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Дизайнерського одягу, Росія (@kravtsova_shop)



порназоркі Це плечовий одяг з флісу, бавовни або поліестеру. Слово походить від поєднання двох англійських слів: піт і сорочка.
й ¶
Насправді це виріб з круглою шийкою, без капюшона, кишені, блискавки. Має вільний крій, довгі рукави. При створенні толстовки ключовим аспектом був зручність і легкість в кожному русі. І творці такого роду одягу вдалося це зробити!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація КЛІТИНСЬКОГО БЕЛІ (@store4_kids)



свінгери Це в'язаний плечовий одяг з високими воротами. Ну, свінгери Так само, як светр, але без шиї. Жемпер можна в'язати і в'язати, з круглим або квадратним вирізом. Іноді шия може мати невелику блискавку або кнопки, щоб зробити продукт простіше носити і видалити.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@anna_tyu_)



Бомби Це тип верхнього одягу, вміло видалений жінкам з плеча чоловіка. Після пришивки для пілотів ВПС США, бомбардувальник куртки військової шестерні перенесли в повсякденну шафу як жінок, так і чоловіків. Відмінною особливістю куртки є гумка на рукавах і на поясі. До речі, класичний бомбардувальник куртки має помаранчеву підкладку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація @_women_clothing_dnepr



Також я пропоную, що необхідно бути довгостроковими інвестиціями в шафу. Чудовий читальний лист для тих, хто хоче заповнювати найближчий 3-5 років і не хвилюватися про те, що завтра мода буде змінена!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація жіночої нижньої білизни від Балтики (@biglingerie.ru)



Довгий довгий рукав, футболка, bodyie, капюшон, піт... Тепер я думаю, що ви знаєте різницю! Тут, як кажуть, жити століття, дізнатися століття!

Не варто використовувати тільки в лексику. кофтай Розуміння реального імені допоможе вам швидко зрозуміти діапазон, а не бути розпущеними в модних колах і просто краще дізнатися ваші власні вподобання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное