Приклад школи, який ви вішали і впади в ступзор користувачів з блискучою вищою освітою

«У ваших років я натискав ці головоломки, як горіхи,» батьки часто розповідають дітям, і вони самі потрапляють в ступзор, невдало намагаються вирішити найпростіші приклади в трьох діях. Наприклад, ми пропонуємо нашим читачам. Важко сказати, що причина є, але у дорослих, відповіді на це іноді виявляються найбільш несподіваними.



Peels Приклади в три дії Так, ми пропонуємо вирішити наступний приклад 12/2 (1+2)й Що таке? Це математика! І отримати відповідь, потрібно лише створити правильне замовлення розрахунків.

281934

Кожен студент знає, що арифметичні дії виконуються у свою чергу зліва направо. У той же час, в першу чергу, в дужках виконуються дії, потім поділ і багатозастосування, а тільки потім додавання і відступ. Прості, але в практиці виникають проблеми. Де б відповіли «9» і «2»?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Elementary Class Teachers (@tatianavladi0801)



За правилами ми вперше виконуємо дії в дужках. 1 + 2 = 3
Потім зліва направо:
12/2 = 6
6 х 3 = 18



«Чи неправда», – поп, який навчався у Вищій математики, вступає в розмову, «знак (/) означає дроб. У цьому випадку все після нього слід розглядати як деномінатор. Так відповідь 2!



Яким має бути чудовий син? Я кажу, "Чи не скажеш, Дад?" В теорії поділ можна відхилити колонкою (:), обелюсом (÷), вії (/) або дробовим знаком (-). З введенням комп'ютера, знак дроби часто замінюють сіткою для простоти. Тому багато людей помилково сприймають вираз «12 / 2 (1 + 2)» як дроб, де в нумері 12, а в деномінаторі «2 (1 + 2)».



Однак дуже важливо пам'ятати, що якщо в деномінаторі ми не маємо кількості, але деякі арифметичне вираз, то при написанні дробу в рядку беремо в дужки відповідно до правил. Якщо наш приклад мав форму 12 / (2 + 2), то знак " /" буде еквівалентний дробовій лінії. Але немає кронштейна за знаком поділу, що означає Варто враховувати як галузь в цьому випадку.й

Зайдіть 12/2 (1+2), що дорівнює 18, не 2, оскільки деякі користувачі стверджують. Так, Правильна відповідь 18.й Який результат? Можливо, ми розглянули десь і зробили помилку? Подаруйте мені свою думку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное