Я відвідував свою маму, і вона була просто приготування борщу, мимовільно почала дивитися її.

«Це завжди приємно бути в моєму будинку матері: чистий, чистий, всі речі голодні, смачні з кухні. Я здивував кожного разу, коли вона керується відновленням замовлення в саду, і подивіться на худоби, і зберігають такі чистоти в будинку, Світлани припускає.

Свєта пощастила з матір'ю - Ніна Івановна завжди допомогла, давала корисну консультацію молодим сім'ям, але ніколи не наклав її думку. Ніна Івановна – це ідеальна домогосподарка, але що її вартість?



В гостях у матері Ніна Іванівна завжди лікувала мене. Я побачила сина. Моя мати-в-завдяки завжди намагалася присвятити своїм маленьким онукам. А мати-в-праві мав багато речей, щоб зробити: годувати і молоко коров'яче, довести його до пасовища, очищати після них, годувати курчат, очищати в дворі, в будинку. Її чоловік ніколи не допоміг їй з господинею, тому вони робили.

У той же час син Ніни Іванівни є симпатичною і доброю, він не схожий на батько. До моєї першої вагітності і після моєї другої, чоловік завжди намагався допомогти мені. Дуже приємно дізнатися, що ваш коханий чоловік піклується про вас.



Якось я не можу проти відвідування Ніни Івановни і запитала, чому вона робить все себе, і як вона керується робити все без допомоги чоловіка? У цей момент батько-в-право лежав на дивані перед телевізором і їсти пельмені, і Ніна Іванівна спокійно заспокійливу його нижню білизну: Я хочу жити, як це. Я ніколи не запитав питання про сенс життя, ані я запитав всіх, хто може допомогти. Як я піднявся, мій мама-в-право відповів.

Я пам'ятаю час, коли ми ставимо борщ Ніна Іванівна. Вона привезла з комори, де все акуратно влаштовується на полицях, голова часнику. Коли половина часнику залишилася після обіду, Ніна Іванівна пішла і надягала її в паніровці. Не до найближчого підвіконня, не до холодильника, але до приміщення для зберігання в далекому боці будинку і встановлюються для роботи.



Моя мама теж любить замовлення, але якщо вона відчуває себе поганим, вона нічого не буде робити через силу. Вона лежить і відпочивати. Але Ніна Іванівна завжди приносила все до ідеального. У своєму батько-в-праві був чіткий поділ обов’язків. Батько-в-право може зафіксувати дах будинку або подрібнювача дерева, але він ніколи не підібрав моп або ламку, щоб пилити стіл. й

710390р.

Не стала коханою матір'ю цього року. вона не була 60, вона залишила нас занадто скоро. Я дійсно пропустіть її. І мій мама говорить про те, що вона половила себе Ніна Іванівна: Ми завжди дамо вам відпочинок. Жінки завжди повинні чистити все, закріпити його, залити його, варити його. Ми познайомимося з нашими недугами, не даємо собі переспів, а життя проходить. й

Мама була правою. Я ніколи не побачила мою матір'ю, крім того, мій мама лікував всі її обов'язки відповідально. З того, як вона була, мій чоловік і я був далекий від одного. Вдово, він став більш затребуваним, кожен раз цитує свою матір як приклад.



Коли я не встигла приготувати вечерю за його прибуття, він нагадував мені, що мати також мав ферму і великий сад. Я спробував підтримати його і завжди спробував обробити всі господарські хори. Але у нас є два діти, і я втомився. Не хочу повторити долю. Навіть мій мама не знає чого порадувати в цьому випадку. й



Кожна людина має свої ідеї про порядок і як розділити обов'язки навколо будинку. На сьогоднішній день патриархальний спосіб життя занурився в оживлення, пара веде переговори між собою, беремо участь у своїх обов'язках, і разом з дітьми.

Мій чоловік був шовк, перш ніж він втратив свою матір. Втрата батька в будь-якому віці - величезний удар. За місяць і роки. Це буває, що без допомоги фахівців неможливо відновити. Порівняти дружину до вилетеної матері - прояв довге. Цей чоловік і його дружина жили в гармонії.

Світлана не зобов’язана усунути змів свого чоловіка. Все вона може попросити чоловіка піти в терапію. А тепер він зняв свою довгу для своєї матері, всю негативність на коханій жінці. І якщо він не розуміє своїх почуттів, він може знищити родину. Він потребує підтримки, неприпустимості в кожному з них. Дружина ніколи не замінить її маму, але вона може стати вірним супутником, який пройде через всі труднощі в житті. Життя – вторинна справа, хоча знищує багато сімей.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное