Не просто маленькі діти в ресторані, які посидять офіціантку, є дорослі, які подаються гірше, ніж ганчі.

Поведінка в ресторані Деякі гості іноді можуть бути захоплені. Здавалося б, що установа отримала освічені люди, але вони не поспішають продемонструвати це виховання. Ніщо, але існують певні правила. Дуже бажано дотримуватися їх, якщо ви хочете провести вечерю в спокійній і приємній атмосфері.

670751

У ресторані з’явилася цікава сцена. День народження одного з друзів для святкування гучного натовпу дівчат. Спочатку вони дали дамські подарунки і квіти, а потім почали бенкетувати. Але можливо, що ти пішов неправильно, а вечір опинився в З Днем народження дівчина постійно сварилася з кимось на телефоні, демонстративно відірвав своїх гостей і вийшов на вулицю, довгий час залишився німим і навіть кричавим.

Ситуація поліпшилася трохи і компанія заспокоїлася. Після цього вони вже зробили його. привернути увагу від інших відвідувачів. Дівчата дуже заважають відпочинку гостей. Трохи пізніше, хлопець приєднався до компанії і дівчина з дня народження дав йому демонстрацію удару. Після чого напої на м'який диван і зламали кілька склянок. Починали показати свою незадоволеність, а компанія друзів в затінених почуттях припинила залишити ресторан.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Чи є це нормально? Важко сказати, але відвідувачі різні. Не чекайте всіх, щоб сидіти, як миша під грибом, чекаючи їх замовлення. Але які ці ситуації, які можуть переоцінювати кожен працівник їжі?

Відсутність зворотного зв'язку Я не думаю, що офіціантка сподобається. Тепер існує безліч варіантів внесення змін, якщо щось йде неправильно в процесі технічного обслуговування. Це в інтересах працівника, щоб служити клієнту якісно, і він обов'язково спробує це зробити.

Якщо щось не сподобалося, то не соромно відповісти на вірно. Акушер – це проста людина, яка не може читати думки кожного відвідувача. Краще спробувати вирішити проблему на місці, ніж заявити, що все чудово, а потім залишити і писати сердитися відгуки онлайн. Це більше, як екстремальні заходи.



Загальні збори Не нехтуйте правилами етикетки Офіціант – це незадовільний слуг, який може бути хасненим назад і вперед. Ця людина працює для того, щоб зробити життя, і викликати його «хай» або «хай ви» просто неприпустимо. Не дивно, що кожен працівник зношує особисту ганчірку на їх уніформу. Але навіть якщо гість не пам'ятає ім'я, краще бути полоітом, дякую за смачні страви і залишити кінчик, якщо у вас є можливість і бажання.

Гості можуть скористатися власними спадкоємцями, а не виходячи з цього обов'язку. Не всі ресторани мають спеціальні ігрові зони для дітей. свінгериПоки батьки відпочивають. По-перше, коли дитина не дає допомоги офіціантам, бігаючи по залу, в'язниці, заважає відпочинку іншим гостям, зіпсує властивість закладу.

Ще один обертовий момент може бути довгою сидією на столі зі склянкою води або чашкою чаю. Деякі ресторани відразу вказують на те, що вони існують. час для кожного гостя. Але більшість гостей розуміють, що довго збирає зі склянкою води може позбавити офіціантку певної частини добового заробітку.



Якщо ви хочете відвідати ресторан, щоб поспілкуватися з офіціантками. Гостям пропонують відпочити з дітьми. варити Не знаю, що його власний шеф-кухар не знає. Що, якщо відвідувач не схожий на щось? Найімовірніше, шеф-кухарі і офіціанти будуть відлягати. Потрібно розуміти, що кожен заклад працює за певним алгоритмом. І якщо ще можна видалити один або два інгредієнти з страви, то його повна чергування чітко спричинить персонал головного болю.

Те ж саме стосується тих, хто не може відразу сформувати повне замовлення. І це не про тих гостей, які хочуть замовити будь-які додаткові страви або послуги. І тих, хто не в змозі негайно запитати всі питання або запитати право. Так, офіціантка буде працювати над столиком з такими гостями протягом тривалого часу і витрачати час на проведення невеликих інструкцій.



Тема наконечника може бути краще. Увійтий Хтось вважає, що кінчик повинен бути лівим обов'язково, і хтось не робить його фундаментально. І теорії мають право на існування. Тим не менш, ми можемо припустити, що офіціанти заробляють не мільярди, а поради – частина своїх зарплат. Якщо людина дає все, щоб порадувати гостей, намагається допомогти і оперативно, посміхатися, щоб поліпшити настрій гостя, чому не нагороджувати його зусилля?



Бажаєте запрошувати себе в ресторані: Дякуемо один одному.й Відвідувачі можуть мати поганий день, так як можуть офіціанти. Але це не означає, що ви повинні знищити чужий день. «Живо Леопольд», - сказав мультфільм Леопольд. Я хочу, щоб це було.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное