До варіння, навіть якщо варити тісто з окропом, я використовую свою мудрість.

Пельмені є унікальною стравою, яка любила багато поколінь жителів цієї планети. І варіння пельменів здавалося б простим, але не позбавлений своїх секретів, заходу. Сьогодні ми будемо говорити про невеликий трюк, який довгий час був використаний досвідченими господинями. І чому ця хитрість сподобається всім.



Хоча є думка, що немає нічого краще, ніж домашні пельмені, велике задоволення також можна отримати з магазину пельмені. Я маю на увазі, напівфабрикати. Після всього, рецепт і техніка приготування практично однакова скрізь.



Звичайно, це не стосується якості компонентів самі і способу зберігання пельменів. Тому при покупці напівфабрикатів в магазинах слід порушувати і не пропустити на швидку вечерю.



Особливу увагу потрібно приділити до дати закінчення терміну дії. І пам'ятайте, що заморожування не завжди гарантує якість і постійний захист продукції.

Неважливо, чи є у вас домашні пельмені або з магазину, спосіб приготування їжі однаковий. У солоній окропі вода додаємо пельмені і кип'ятять до готовності. Весь цей час перемішати так, щоб пельмені не злипалися разом і не прилипають до дна.



Пілінги Simplicity і нічого. Але я думаю, що кожен з нас принаймні один раз стикався з тим, що кілька пельменів в воді почали сльозитися. Або навіть тісто слизуться з землі, і отримано окремий м'ясник і шматок вареного тіста. Не страшно, звичайно, але не естетично.



Пілінги Як уникнути цього? Дуже просто. Перед замороженими пельменями занурюють в окропу, попередньо їх слід замочити. Це, в той час як основна вода знаходиться на плиті, досягаючи кип'ятіння стану, пельмені слід розмістити в кімнатній температурі води протягом декількох хвилин.

Чому це? І те, що завдяки попередньо замочуванню тісто зберігає свою оригінальну еластичність. Таким чином, кожен пельмен зберігає свою форму і залишається соковитим. І варіння пельменів більше не хвилюється. Не тільки робить блюдо просто краще, вона також виглядає як картина.



Ми дуже сподіваємося, що цей трюк буде корисний в господарстві. Розкажіть про свій досвід і секрети, які ви використовуєте при виготовленні пельменів.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное