Банан з яким числом ви купуєте без мислення, і який залишить на полиці в магазині

Я люблю багато. беладоннаВи звикли купувати їх більшістю часу. Згодом я почав стиглі банани, оскільки вони найкраще підходять для приготування різноманітних страв. І недавно я дізнався, що в залежності від стиглості і кольору цього фрукта, його корисні властивості змінюються. Я зацікавився розумінням цього питання. І сьогодні я збираюся поділитися своїми ідеями з вами, а також розповісти вам, як зробити незвичайне лікування з бананів.

Р

Не секрет, що банани приносять багато переваг до нашого тіла. Наприклад, вони покращують роботу шлунково-кишкового тракту і нервової системи, сприяють видаленню зайвої рідини, а також містять величезну кількість вітамінів і мікроелементів.

р.

Банани багаті вітамінами групи В і С, заліза, кальцію, калію, фтору і фосфору. Крім того, за кордоном фрукти знижує ризик розвитку різних захворювань. Але як все це залежить від ступеня дозрівання певного фрукта?

Уявіть ситуацію. Ви стоїть в фруктово-овочевому розділі магазину з різними кольоровими бананами. Серед них дуже зелені банани, світло-зелені, жовті, темно-жовті і практично коричневі банани розкриваються. Які фрукти ви обираєте?



Як правило, ми уникаємо зелених бананів. Іноді вони мають дивний смак, і текстура не така ж, як жовта. М'якоть цих фруктів дуже щільна. Це означає, що ці банани містять більше крохмалю.

Зазвичай цей компонент відштовхує людей. Особливо коли мова йде про втрату додаткових фунтів. Однак відомий фахівець з харчування Jill Corleone не вірить, що банановий крохмаль може викликати шкоду. Навпаки дієтолог впевнений, що такі банани добре підходять для організму.



Крім того, зелені банани насичують тіло швидше. За допомогою такого фрукта можна регулювати апетит і не поламатися на солодощі. Серед різних корисних елементів в зелених бананах, найбільш вітамін B6. Виконує багато корисних функцій, але найголовніше його благотворно впливає на роботу серця.

Жовті банани містять значно більше цукру, ніж їх зелені аналоги. Отже, якщо ви намагаєтеся позбутися зайвої ваги, не варто худнути на плоди жовтого кольору. У той же час в них менше корисного бананового крохмалю.



Ріпе жовті банани краще їсти свіжі. Серед багатьох корисних речовин, які містять такі фрукти, можна виділити магній. Якщо ви страждаєте від безсоння, банани повинні бути у вашому раціоні. Саме завдяки магнію можна позбутися від важких ночей без сну.

Крім того, жовті плоди містять велику кількість калію. Цей мікроелемент регулює обмін речовин, допомагає синтезувати білок і виробляти енергію. Також дозрівають банани мають багато фосфору, які необхідні для зміцнення кісток.

Жовті банани з коричневими плямами Чим дозріває банан, тим більше поживних речовин він містить. Так, якщо ви хочете збагачувати своє тіло якомога більше вітамінів і мікроелементів, вибирайте потемні банани. Вони виглядають погано, але їх смак яскраво відрізняється від просто жовтих і зелених фруктів.



Найстиглі банани з майже коричневими шкірками перетравлюються набагато швидше, ніж інші. Тому такі плоди особливо підходять для тих, хто страждає на проблеми травлення. Найкраще зберігати їх в холодильнику, щоб вони не зіпсували і не втрачають своєї користі.

Крім того, такі банани найкраще підходять для приготування десертів. Далі ми ділимося простим і перевіреним рецептом.

Якщо ви не їсти молочні продукти і пропустіть смак морозива, зробіть його з бананів. Для цього потрібно всього 2 дрібних стиглі банани і 1 ст. какао-порошку.





Банани слід очистити і нарізати невеликими шматочками. Потім помістіть їх в контейнер і відправте їх в морозильну камеру на 3-4 години або ніч. Коли м'якоть заморожують, перенесіть його до блендера, додайте какао і збийте його до однорідності. Плід перетвориться в в'язку масу, схожу на справжній шоколадний морозиво.

Також в нашому арсеналі є інші прості рецепти з бананами. Наприклад, нещодавно мій колега Veronica Zhmurko розповів мені, як зробити бананові муфіни, чіпси і навіть хизки з заморських фруктів. Це займе трохи часу, але скільки задоволення ви отримаєте в результаті!

Вам подобається банани? Які фрукти ви зазвичай вибирають в магазині?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное