Чому чоловіки не тримають на хороших жінок і не пошкоджують їх

Побачити ще одну шлюбу, яка з-за кордону здавалася практично неправдивою. Не дивно, що багато хто цікавиться тим, чому це відбувається, і чому пари падають, в якому чоловік і жінка, здається, ідеально підходить для одного.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться своїми думками з читачем, які завжди задаються питанням, чому чоловіки залишають хороших жінок, але готові залишитися у жінок, які не люблять. І чому? панчохи Якщо ви хочете мати щасливу і останню шлюб?



Один з моїх хороших друзів дуже прагматичний підхід до вибору другої половини. Він був далеко від ідеї, що в певній точці він познайомився з дівчиною, яка буде любити і бути готовим жити з рештою свого життя. Не на всіх, його підхід був абсолютно різним, пише Ксенія.



«Всі жінки, які з'явилися на горизонті, просто проаналізували з кожного кута. Він дивився, якщо вона буде хорошою дружиною або ні. Для того, щоб зробити це, я збирав багато критеріїв, які потенційний чоловік повинен відповідати. й

«Я не знаю всіх параметрів, але деякі з моїх знайомих не приховані. Тож його партія зобов'язана мати хороші манери і почуття гумору, зуміти готувати смачно, читати сучасну літературу і бути в курсі новинок. Присутність дітей, шкідливих звичок і спадкових захворювань також була передумовою. й



«Я був досить скептичною. Я думав, що він ніколи не одружився, і він провів все життя. Але мій друг здивував мене. Він зробив свій вибір і отримав свою досконалу дружину. Вона працювала, тримала будинок чистою, приготованою смачно, і провела своє дозвілля з книгою або переглядом гарного кіно. й

"Що здавалося б, але мій друг незабаром почав відчувати, що речі збираються неправильно. Він зрозумів, що він не хоче жити весь життя з цією жінкою, щоб він не хотів дітей від неї. Він дивився більше і більше, сподіваючись побачити, що б зробити серце швидше. Займала жінку, яка зробила все правою і чекала йому в домашніх умовах. й

р.

«Наскільки вона була блема: без скандалів, не ревнощів. І все ж він не був частиною з нею, бо він знав, що така жінка миттєво підкресла черги претендентів. Так вони все ще разом, планують діти, все ще не завадять бути жахливо щасливими. Але вони дійсно щасливі? Я серйозно сумніваюся, хенія мусить.



Про такі зв’язки розповів письменник Тетяна Віталій Устинова. Вона помітила, що її друг, розмовляючи про дружину, завжди сказав тільки що вона не зробила. Не пити, не сперечатися, не ревнощів, не сперечатися.

При запиті, що він зробив і що йому сподобалося, він був плутати. Майбе вона любить сучасну танець? Або життя на подорожі? Чи подобається він вирощувати квіти? Що пристрасно?

У мене немає відповіді. Виявляється, що протягом багатьох років життя разом він ніколи не знайшов. Або його дружина нічого не пристрасно.

Вони говорять, що є багато хороших людей, але є кілька дійсно цікавих людей. Отже, нудна жінка і нудний чоловік (неважливо, наскільки добре і надійна вони можуть бути) часто зустрічаються з чим завгодно. На горизонті досить цікаво побачити когось.







Що ви думаєте про це? Поділіться своїми коментарями в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное