Я був веселим на Новорічній вечірці, але коли я повернувся до столу, я бачив, що мій чоловік випарував десь, я пішов шукати його.

«Я не згасаю, що Новий рік зіпсував. Детальніше Я переживаю через те, що мій життя зіпсований, скаржиться на нашу підписку Ольга. Що відбулося і чому дівчина відсвяткувала сімейний відпочинок окремо, читайте далі в статті.



30 грудня ми мали новорічну корпоратив на роботі. Я зустрілася з чоловіком протягом багатьох років. Два з нас веселіше, як кажуть. За цей час він був різним.

На початку все добре пішли: Я мав хороший час, взяв участь у кожному конкурсі. Але коли я повернувся до мого столу з чоловіком, він не був. Він просто випаровується.



Я шукав його. Я запитав своїх колег, якщо вони побачили щось. В результаті я навіть не збираюся на вулиці, де чоловік насправді був. І він був не один, але з босом Анжеліна. Вони не помітили мене і поспілкувалися приємно. А потім мій чоловік захопив Анжеліну і почав зловживати щось гарне в вухо. Я отримую.

Я не поламав ідилл в той момент. Я не маю слова, щоб бути чесною. Я відразу приймав свої речі і пішов додому. Ми повернулися лише за кілька годин. Він не помітив, що він прийшов додому без мене.

На наступний ранок я вирішив поговорити з ним. Вова сльозилися, сказав, що він довго хотів зізнатися всім мені, але боявся. А Анджеліна не хочу боляче мене. Виявилося, що їх відносини тривалі на рік.



І вони почали випадково. Як, коли Вова прийшов до офісу, щоб забрати мене від роботи, він часто чекав мене і поспілкуватися з Анжеліною про це. Люблю. «Згадайте мені, в ній я знайшов свого роду духом. Вона відрізняється, мій чоловік зв'язаний, шукаю на мене з невинними очима.

Звичайно я розумію. Я не знаю, чому вони лікували весь рік. Я не вірю, що я знайшов правду напередодні мого улюбленого свята. Новий рік руйнується, що зрозуміло. Але це ще більш болючий, щоб дізнатися, що мій життя був зруйнований.



Я подарував чоловіка до зникнення. Я файл для розлучення себе. Через кілька годин, ніхто не був вдома. Я знаю, що він був з Анжеліною прямо зараз. Все, що я думаю про всю ніч. Квартира являє собою мез. Я не знаю, що робити далі. Я запустив старі фотографії і запам'ятовував минуле. Чому це робити? Ми зібралися!

Чому чоловіки залишають хороших жінок? Я не знаю, можливо, я бачив його багато. І що подумати, минуле не можна повернути. Я зустрів Новий рік Я не хочу, щоб згасити її.



Після святкових вихідних я прийшов до роботи. Анджеліна назвав мене і сказав мені, що я повинен піти на відпочинок на деякий час. Але я відразу оголосив, що я пішов. Я був цінним працівником, і Анжеліна навіть спробував мене пережити. Але це смішно. Я міг бачити, як гасити її. Можливо, це те, що жінки повинні відчувати себе, коли вони приймають чоловіків від сім'ї.

р.

Зараз я не маю чоловіка або роботи. Я не знаю, як рухатися далі. Або ж, де знайти міцність, щоб почати з чистого шиферу. Я вірю, що я зробив щось неправильно. Вони кажуть, що коли ви зустрічаєте Новий рік, ви його проведете. Тексти пісень, а це означає: Я хотів би уявити, що чекає мене поруч.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що катастрофа може статися на найбільш несподіваному моменті. Люди зраджують один одного і немає втечу. Проблема, скоріше, є те, що не всі мають відваги негайно визнати їх зрадою. За весь рік Ольга проживала в недоторканності. Якщо чоловік чесно розповів про те, що він закохався в любові з кимось іншим, це було простіше, щоб отримати через цей непростий період в її житті. Вітаю?

Повідомляйте мене в коментарях, ви або ваші друзі зіткнулися з такими проблемами?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное