Я подарував поціновувачам 51, але всі навколо мене просто засудили, я не маю права бути щасливою матір'ю через мій вік?

Героїн сучасної історії мати три дітейЯ вже досить зріла жінка. Наталя стала матір'ю в 51 році, долаючи всі труднощі та труднощі життя. Я мав боротися з родичами і детракторами з Інтернету. Чому не всім сподобалося акту нової матері, читайте далі в статті.



За останні 10 років я спробував завагітніти. Лікарі тільки подрібнили руки, скажуть, потрібно подумати раніше, коли ви молодше. Тепер ми повинні сподіватися на диво і молитися. І так, я вірю. Коли ви закинулися коханим, хто хоче бути батьком і не готовий чекати, нічого не залишилося, але віра.



Сім'я і друзі радять прийняти і спробувати прийняти дитину. Вони перенесли мене з величезною кількістю грошей, якби вони заробили його, не мене. Я спробував знайти сольовіце в Інтернеті: Я створив власний блог в Instagram і знайшов однодумців. Виявляється багато жінок з проблемою схожою на шахту. Я поділився досвідом у блозі. Вона сказала мені, як вона спробувала вагітнати.

А потім походив через історію Галини Шубеніна, яка подарувала дитині 60 років. Натхнувшись мене так багато, що я вирішив піти весь шлях. Я зустрівся з Леонідом. Я впала в любов, як дівчина, і він оцінив мене. Коли Лена дізналася, що я мріяв про дитину, він сказав, що він зробить все можливе, щоб зробити мене щасливими.



Моя сім'я почала виштовхувати мене знову. Вони сказали, що я був готовий піти в ліжко з першою особою, яку я зустрівся тільки для вагітних. Я був в багато болю, але я проходив. Підтримувані абоненти Loyal, сказали, що я сильний і впорається.

Відбувся чудеса і довгоочікуваний диво. Я вагітна, і один з УЗД сказав мені, що я збираюся мати трилетки. Я не можу вірити вуха. Після того, як всі ці роки намагаються мати три діти, це було як магія. Лена розірвала в сльози, коли вона виявила. Я не можу приїхати до мого почуття. Я починав боятися, що я не змогла його впоратися. Моя сім'я додала палива в вогонь, кажучи я був божевільний і що вони не змогли допомогти.

180.00 р.

Я вже знав, що. Я вірю в себе і Лену. Коли я сказав йому про вагітність, він попросив мене зареєструватися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми приїхали до реєстру, матері Леоніда та брата. Тексти пісень, а це означає: Ніхто не прийшов з мого боку. Найгірша частина полягає в тому, що навіть мама не підтримує мене. Вона вважає, що я пропустив мій шанс і не повинен стати матір'ю в такому зрілому віці.

Мені 51 років. У мене є три діти. Не знаю мене, але я не подбаю. Я подарував три здорові дівчата. Лена була присутня на пологах, сміливо займала свою руку і сказала, що впорається з усім.

р.

Але тепер я співаю з безперервним потоком негативності онлайн, тому що з дітьми на моєму блозі є багато капелюхів. Я не думаю про майбутнє моїх дітей. Але я не думаю. Я не знаю, скільки років я пішов, але я буду робити все краще, щоб переконатися, що діти ростуть здоровими і щасливими.

Я сподіваюсь, що деякі люди зупиняться, щоб зробити свій вибір. Я впевнений, що жоден з моїх родичів або інтернет-кафенів навіть спробував поставити себе в своє взуття. Про нас

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія вчить нас не спіймати і не перестати йти до нашої мети. Незважаючи на засудження інших людей, Наталя не сумнівалася на другий, що вона ніколи не стала вагітною. Він сказав, що через складні життєві випробування, люди стають сильнішими. Я впевнений, що головний герой історії вдалося.



Ви думаєте, що жінка повинна народитися після 50?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное