Минулого тижня я написав заповіт, я залишаю всю властивість своєму молодшому синові, але я не буду розповідати дітям все, то вони дізнаються.

Так, якщо ви подивитеся в неї, Відгуки Особистий і повністю добровільний. Чоловік може назвати будь-яким спадкоємцем. Але кожен цікавиться мотивами. Особливо коли мова йде про найближчих людей. Чому ви отримуєте все і інші дрібні крихти?

Р

Психологія часто бере участь в цьому. Деякі родичі, як це більше, і деякі менше. Навіть між дітьми іноді існує ознака нерівності. Як це можливо? Особливо, якщо вони мають однакові фінансові ресурси. Мати більш лояльні до синів, ніж дочок. Але це не те, що наша історія.

Здравствуйте – Привіт, Ком, як ви робите? Як ви?
- Привіт, нічого. Я не кашель, дякую Богу. Чому ти так смішний, вигравши лотерею?
- Ні. Просто відсортовано справу, зробивши заповіт. Дуже дякую.

Зінаїда була однією з тих енергійних і проникаючих жінок, які «будуть на стрибку». І все. Вона любила свою роботу в їдальні, яка потім перенапружується в досить гарному кафе. Я подарував цю справу більшістю життя. Вона знайшла силу відокремити від свого чоловіка і підняти два сини.



Щоб бути чесним, не всі чоловіки, особливо після сорок і п'ятдесяти, здатні впоратися з такою жінкою. У цьому віці вони вже хочуть миру, більше часу присвятити їхньому хобі або автомобіля. Але до кожного дня карель, потім романтичний настрій шкода. Але Зінаїда Василівна не могла без пристрастей. Енергетика та емоції взяли на себе

Тепер це. Через рік жінка вийде 63, і вона не заспокоїться. Вона ходила до нотаріуса, витраченого часу, грошей і зробила заповіт. Здавалося б, є щось залишити: квартира-Хрущовка і маленька побутова сміття. Зіна знав, як зберегти і зберегти гроші, але зараз не потрібно, діти дорослі. Так вона дрочить по місту на вільному транспорті. Прогулянка, вдихнула свіже повітря, захопивши місто.



- Кум, ви знаєте, що мене побачила, що я мав неправильні двері. Займіть мене, щоб вирішити. Але я наполегливий.
- Так, кожен знає. Ви краще сказати мені, що ви кладете там? Чи є хтось ще крім дітей?
до Ні, просто їх. Я не маю нікого.
- Ну, Зін. Без волі вони поділяться все однаково. Я прийшов з адвокатом.
- "Ця" називається нотаріусом. Не хочу розбити його навпіл. Наймолодший отримає більшу половину. Нехай Дімка має трохи терпіння. Старший, не втратив.
до Як це можна, Зіна? Чому не зовсім? Як ти ще один син?

По суті, причина не була закохана з синами. Зінаїда Василівна любила їх однаково. Вона думала довго, як взяти такий серйозний крок. І нарешті я вирішив. Кожна з своїх синів вже мала дитину, тому бабуся Зіни часто відвідала їх. Сісти з онуками – це справжня насолода.



Що молодший Андрій, що старший Дмитро – як добре почувався в плані фінансів. Не мільйонерів, але в домашніх умовах завжди є те, щоб встановити на стіл, хороший ремонт і перспективи. Моя мама ніколи не скаржалась про що-небудь. Іноді вони навіть допомогли фінансово. Він був різним.

Так як мій бабуся іноді прийшов до нянь її онуків, вона часто спілкувалася з дочкою-в-правом. І ось дружина Андрюхіна завжди зустрічала її матері-в-право з посміханням на обличчі. Я дав свій чай і деякі цукерки. Я завжди мав багато тем, щоб поговорити. Іноді Зінаїда побачила, що квартира не була занадто чистою, а стіл для сина не була встановлена, але вона знав, що її дочка-в-право ще молодий, вона буде повільно дізнатися все. Я не звертаю увагу на всі види дрібних речей.



Але дружина Діма була з іншого тесту. Завжди похмурий, холодний. Вона могла б зробити чай для своєї матері, але тільки після того, як ви її попросили. Незабутній, постійно незадоволений чимось. вона старша, ніж Дмитро у віці, але здається, що навіть її мати старше. Завжди миття, приготування їжі. Що таке харчування? Непристойна людина, в цілому. Так Зінаїда вирішив скористатися його майном в правосуддя. Це, відповідно до її особистісного розуміння. Наслідок не тільки для синів, але і для їх сімей. Здається ярмарок.



до Це мій бізнес, чому я думаю. Все було зроблено прямо там. Просто тримайте відключення рота. Дімка і Андрюха знають все, коли приходить час. Не потрібно, що нерв прямо зараз. О, ми приїхали на ринок. Я повісився з вами, за Божу раду. Покажіть, будь ласка, зв'яжіться з нами Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное