Моя мама повернулася з Італії перед Різдвом, але я не приносила достатню кількість грошей, я шкодую, і я планував купити автомобіль.

Робота для жінок за кордоном як соціальні працівники, так і інші соціальні працівники забезпечують можливості в одному або іншому випадку. Це спосіб допомогти вашій родині і зберегти гроші. І в кінці, це досвід подорожей і нових знайомств. Тим не менш, за Антоніна Ігорівна, до певного часу було лише одне призначення переїзду в Італію - допомогти дітям.



Сім'я Антоніна Ігорівна не скаржаться на результати своєї роботи. З кожним шість місяців жінка приніс її величезну кількість грошей, ніхто не може скаржитися на світло. Все почалося невеликим. Спочатку це було гроші на продукти харчування та різні поставки. Тоді сім'я може дозволити відпочити на морі. І так, щороку кількість — а також апетит — виріс.



Пелес був час. Син і дочка Антоніна Ігорівна вже в квартирі. Кожен має місце, щоб покласти свою сім'ю. Одним з родичів завдяки генрозності Антонини вдалося відкрити свій бізнес. А кожен ще отримав гідні подарунки від натуральних продуктів з Європи.

Антоніна Ігорівна дуже рада, що її зусилля не було Вона щасливо дала все, що вона заробила. Так само, щоб бачити своїх дітей, вимушених виростити без батька, знайти життя вона ніколи не була. Це роки. Антоніна Ігорівна почала помітити, що її прибуття викликають радість серед інших не стільки через можливість побачити один одного, щоб отримати гроші.



Одного разу перед черговим поверненням додому, вона мала витрачати значну кількість, щоб оплатити медичний рахунок. На щастя, зв'язок з локальною системою охорони здоров'я обмежена. Але що був її сюрпризом, коли після приїзду додому, дочка буквально висловила незадоволення, скільки грошей її мати приніс. І навіть той факт, що Антоніна мала витрачати гроші на неї не вплине на настрій.

р.

Як виявилося, дочка була визначена для придбання автомобіля. А стан Антоніни зіпсував всі свої плани. Після того, як жінка більше не затримала «каррі» стільки грошей. Вона думала про власний затишок і задоволення. Попри те, що вона була в Італії протягом багатьох років, вона практично не відпочила і не зробила подарунки для себе. І вона, безумовно, має право.



А Антоніна Ігорівна не ходила додому. замість того, як вона відправила гроші, які тимчасово засвідчили родичів. А Антоніна почала забути про них. Вона почала називати менше і просити, хто хоче принести. А замість того, як вона випадково відправляє фотографії себе в нових нарядах. Вона дивилася щасливою.

Пропущено кілька місяців. Антоніна Ігорівна звернула свою дочку і повідомила про добрі новини:

- Проживання в Італії!

- Що? Що це таке? моя дочка не розуміла.

до Це його. Я одружився!



Пелес Антоніна Ігорівна добре знав, що після цього виклику всі її родичі будуть відхилені. Але вона не доглядала більше. Вона була в красивій країні поруч з гідним чоловіком її вік, який буде піклуватися про неї і дати її любов. Чи не вона заслуговує?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Кожен повинен знати мірку. Навіть побажання. Дітям Антонини Ігоревни у їхньому бажанні отримати більше матеріального багатства повністю забути про матір’ю. Тексти пісень, а це означає: Що вони не оцінили, вони втратили в самий несподіваний момент.

Робота за кордоном для жінок, безумовно, пропонує можливості. Але це не є підставою для людей, які заробляються. Дуже важко залишити будинок і сім'ю. Що не менш поважним.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное