На тиждень до Нового року мама-в-завдяки сказав, що вона не буде готуватися, але 31-го, все різко змінилося.

Не перетворюватися. Новорічне свято в домашніх умовах У кошмарі, в цей день важливо бути в компанії найближчих і близьких людей. На жаль, героїні сучасної історії не вдалося зробити. За минулий рік святкує родинне свято з чоловіком і матір'ю. Чому зв'язки Xenia з матір'ю не пішло, читайте далі в статті.

Останні 5 років мій чоловік і я був жити в моїй квартирі матері. Вона є однією з тих жінок, які люблять все, щоб бути таким чином, що вони хочуть бути. Навіть коли вони абсолютно невірні, і їх бажання і дії просто не відчувають почуття. Щоб бути чесною, я вже звик до цього і намагаюся будувати стосунки з матір'ю, щоб вона не мала причин конфлікту з вами. Але іноді Тамара Львівна здавалося б, шукати їх.



Я захопила новорічні свята та інші події в домашніх умовах. Додайте його, додайте його тут. Кукурудза на кухні з матір'ю - це катування.

Я пам'ятаю з жахом, що мій мама влаштував на останній рік. Хоппір Тамара Львівна почала сперечатися зі мною про неналежну ковбасу. Вона помітила її вже на столі, зуміючи заспівати пару склянок ігристки. Напередодні Нового Року я не збираюся слухати.

На тиждень до цього Нового Року мама-в-право сказав, що вона не хоче варити. Я маю на увазі, що це все на моєму плечі, вона не гона. Я був в трохи удару, тому що він дав мені таку свободу і не вистачає клопотання, що неможливо було подумати. Я прописав весь меню, купив все себе, підготовлені вироби. Я уявляв, що ніхто не забирав на мене, і просто дозвольте мені приготувати всі страви самостійно.



Я був дуже щасливий, тому що мої плани матері змінилися різко 31 грудня. Я не встигнути виїхати з ліжка, так як Тамара Львівна росла в нашу спальню, різко відкриваються шторки і шаутовані: «Подаруй, Ксюша!» Новорічні страви не варять себе!

Знаючи те, що важко день чекає мене, я просто хотів, щоб спати: Тамара Львівна, у мене є все письмово, я починаю готувати на 10 ранку! Не турбувати мій сон, будь ласка!



Але мати-в-право не зупинився: «Ксюша, ви будете командувати вдома. І ось, будь ласка, стежте за правилами! І я сказав: "Я шкодую, звичайно, але ви сказали, що тиждень тому, що ви не збираєтеся, щоб приготувати щось на Новий рік. Чому ви прокинулися і запитали щось?

У відповідь Тамара Львівна тільки почала сміятися. А потім вона сказала: "Моя дівчина, тільки тому що я не збираюся варити з вами не означає, що я не буду там, коли ви готуєте самостійно." Я з'їжджаю вашу варіння пізніше!

Я знав, що я був в біді. Він був приступним, щоб довести все і переконувати мій мати-в-право, що вона може довіряти моїм кулінарним навичкам. Я знаю, що це було без використання. Ось ваш Різдво подарунок! На голові мене чекали найстрашніший день року, зіпсований настрій і бажання відсвяткувати Новий рік будинку якомога швидше.

Важко пам'ятати, що сталося 31 грудня. Тамара Львівна не залишила мене одним кроком. Підібрав кожну страву для солі, критикував спосіб я порізати їжу в салати, під керівництвом всіх обсмажувальних і кулінарних процесів. І в кінці я не можу стояти її і кричить на кухні: «Нехай, ні, я не дам торта!» Повернутися!



Я не шкода. Я тільки відчув дисгуст для цього чоловіка. Жінка, яка не поважає мене або її сина, щоб поклонитися дружині. Я впевнений, що мій чоловік і я повинен швидко вирішувати всі проблеми і рухатися. Я просто не можу стояти інший Новий рік, як це! Я вирішив повідомити його прямо в таблиці під час одного з моїх тостів.

Я взяв все, що мій в мій кулак, стояв і сказав: Нехай всі найвибагливіші мрії приходять в Новий рік. Я хочу знайти новий будинок і відійти від вас, Тамара Львівна! І я хочу, щоб зробити це якомога швидше!



За цей час мій мама вже досить п'яний. Вона відповіла щасливо, “Танк Боже!” І я не можу чекати, щоб статися. І так, що я не наважаю, і ви не Погода Дякуємо Вам за те, що ви не знаєте, що це прямо!

Я був просто в ударі. Так мій мати-в-прави завжди псує нерви, щоб отримати нас звідси? Вона не могла сказати нам, що сама. Вона бажала когось, щоб ініціювати її, і вона залишалася білою і пишною! Коли я зрозумів це, я став ще більш розгублений, щоб бути в одній квартирі з цією людиною.

570840

Моя людина була дуже дивною. Він завжди використовується для обґрунтування поведінки матері. Він сказав, що вона вже зріла жінка з її ставленням, вона не може бути перероблена. Але тепер він був відірвав від того, що вона зробила. Я, нарешті, вирішив змінити. Неймовірно вдосконалювати відносини з матір'ю.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія чітко показує, що може призвести до неефективності та прихованих гравітансів. Чоловік Xenia правий. Не можна переробити дорослого. Однак можна знайти точки найменшого контакту з ним. У цьому випадку розчин для переміщення.

Що робити, якщо ви були основним характером?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное