Я не буду дивитися The Irony of Fate знову, є багато інших хороших фільмів цього часу.

Я думаю, що старі фільми назавжди! Я використовував, щоб мати традицію: 31 грудня – ні, не зібрати з друзями в бані, як і в знаменитій плівці, але нарізати маслини під «Іронією Фати». Цей фільм, безумовно, є шедевром, але після принаймні 25 років, я можу голосувати сам фільм (Я знаю кожну лінію серця).

"Чому змінити щось!" Я вирішив цього року. Особливо багато інших. гарненькі Далі

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, вибір відмінних Стара школа Для поціновувачів радянського кіно, які втомилися від традиційних новорічних фільмів. Не гірше!

Добре Старі Фільми

18 травня 1958 р. Золотий пальмовий філіал Каннського кінофестивалю отримав радянську плівку Cranes Fly. 12 жовтня 1957 р. і стала справжнім проривом у фільмі. Операторий

«Cranes Fly» – визнаний шедевр світового кінематографічного мистецтва, заслуга якого належить всім членам кінокомпанії. Першим призом найвищої технічної комісії Франції став оператор Сергій Урусівський. Тетяна Самольова отримала диплом за роль героїні, премії «Orange Tree». Я не відчую історію, якщо я не бачив її, я рекомендую його з серця! Для тих, хто бачив його, я раджу вам переробити.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Івана (@prometheus5475)



"Дівчата." Старий, вид і трохи наїв. Я впевнений, що майже всі побачили його. До речі, я дуже здивував дізнатися, що радянські критики зустрілися з фільмом «Дівчатки». Картина вважається занадто «малою і побутовою».

На думку режисера, фільм став багатопартійним серіалом. Про долю кожного з дівчаток звернулися режисери. Але кіностудії не підтримали ідею і не дотрималися. Вже в дев'ятидесятих роках Світлана Дружина розповіла про продовження, але цей проект також залишився «зваженням в повітрі».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Koolinar.ru. Авторські рецепти (@koolinarru)



Фільм, заснований на романі Толстого, став першим радянським фільмом, щоб виграти премію Академії. Проте, вартість виробництва пояснює все: зйомки зайняла 6 років, а в деяких сценах було знято тисячі додаткових.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Гавхар Алімовна Алауханова (@gavhar_alimovna)



Режисер: Лариса Шепітко на основі роману Василя Бикова «Сотников». Фільм розповідає про два гірріла, які приходять з різних сімей соціального статусу: сільський чоловік Рибак і модний вчитель математики Сотніков.

Вони обидва захоплені нацами. Але як різні їхні долі... Фільм про мита, честь, незворотність волі. Фільм цікавий не тільки для сюжету, але і для презентації, яка відноситься до біблійної історії про Юдас і Крісті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано @historyian



"Ординарна дива" Я люблю цей двосторонній радянський телевізійний фільм для його глибокого значення. Це адаптація чудової гри (1954) від Євгена Шварца. Земельна ділянка, великий литий і сама гра в цьому фільмі на найвищому рівні!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дякуемо! (@nikz201306)



«Москва не вірить у сльози» 11 лютого 1980 р. на радянських екранах з'явився фільм Володимира Меншова, написаний Валентином Чернихом «Москва не вірить у сльози», який став супер хітом нашого прокату і отримав нагороду «Оскар» як найкраща іноземна плівка року. Я не збираюся розповісти вам історію, я впевнений, що кожен знає і любить його.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від GID B на Moscow Anastasia (@anastasia.moscow.guide)



Також я пропоную познайомитися з 10 вітчизняних фільмів, які дадуть вам новорічний настрій. Зарядити святкову атмосферу!



Всі фільми з цієї колекції готові переглянути багато разів. Чи є це не знак генія фільму, коли ви хочете, щоб дивитися його знову і знову, кожен раз заперечує і відкриває щось нове?

Я можу пропустити щось, і я буду щасливий, якщо ви можете додати до цього списку в коментарях! Які старі дні. режисер У вас є найбільш?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное