Я мав аргумент з чоловіком, тому що він хоче більше дітей, і я не можу подумати про те, що повернутися на батьківство.

Дружина не хоче дітейОскільки вона має об’єктивні причини. Я повинен бути чітким: він не хоче більше. Бо одна дитина вже існує. І вона обговорювала її з чоловіком перед одруженням. І чоловік вибрав тактику м'якої згуртованості. Десь він говорить, де він відверто пресує. Він не хоче погоджуватися з дружиною. І є природні конфлікти.



Редакція "Сайт" Він не схожий на конфлікти, але важко знайти рішення без сутності. Буде потрібно розуміти, так як запит від абонента прийшов, і сто відсотків рішення не спостерігається. У вас є час і бажання давати поради? Але спочатку потрібно розуміти проблему. Що б ви рекомендувати жінці, які надсилали цей лист?

Я не чую мене. До весілля ми домовилися, що я не хочу мати дітей. Максимально одна дитина. Ну, бо я отримав хорошу освіту і я шукаю на ньому. можливістьТим більше, що вони є. Я хочу зробити науку, для мене важливо, тому що я мріяв про це з молодого віку.



Я вагітна. Я не планую. За два роки я просто випав з процесу. Моя дочка вже переїхала до дитячого садка, але вам все ще потрібно навчатися, бо маленька людина ще хвора. Я намагаюся зробити все, що я пропущений. У мене є така спеціальність, яку я повинен бути постійно в потоці. Я пропустив місяць або два, що це! Ми зловимо.

І я вже відчуваю, що глава працює по-різному, вона стала більш складною для поглинання інформації. А потім чоловік каже мені, що чоловіки краще мозку. Вони використовуються для змагань. Жінки більше зосереджені на зрілій Так не подумайте про свою кар’єру, давайте подумати про дітей. Я відчув свої ресурси.



Дружина не хоче дітей. Немає, дійсно. Я енергійно слабка людина. Для мене діти закінчуються. Кінець кар’єрних снів. Максимальна робота в деяких нижніх положеннях і що не є фактом. Або просто низька майстерністьй Я не боїться роботи, якщо що-небудь, я просто не хочу витрачати свій потенціал тільки на дітей.

І так мій чоловік потрапив в голову, що це океї, якщо я все ще росте, я можу повернутися до професії. Насправді, він запитує мене, щоб поховати все, що я дізнався протягом років. Я не менше десяти років, щоб зробити це. Як я можу сказати ні? Ви знаєте, я люблю чоловіка дуже багато, але тепер він буквально вимагає жертви від мене. Я не готовий до неї!

р.

Що таке сухий залишок? Що робити і як я можу передати чоловіка, що я не хочу стати тіньом себе? Що робити? батькоВи можете покласти кінець на кар’єру. Я не можу уявити відчай, який чекає мене. Я відчуваю, що я буду жертвувати мій життя. Я люблю чоловіка, не хочу розлучатися. Ну, що я отримав його. І він мені. Що робити?

Редакційна колегія Користувачі реагують по-різному. Хтось пише, що ви не можете відмовитися від своєї кар'єри. Надає перевагу всім. А дружина, яка може реалізувати, і сім'ї, бо всі щасливі, і дитина, яка отримає її. докладніше І приклад мій мама, бо вона вчителька наук. Після того, як жінка має мету, і що вона бачить її мету.



Але інші не на боці. Вони вважають, що не існує місії важливіше, ніж у малюка, і краще, ще кілька. Для цього самотнього можна жертвувати все. Імовірно, дружина не отримає Нобелівську премію, і тому немає сенсу при скуванні своєї кар'єри так багато. Вона може бути не в змозі зрозуміти це зараз, але в довгостроковій перспективі вона стане чітким для неї, щастя - це діти.

Для нашої редакційної колегії немає консенсусусу. З одного боку, ми на боці жінки, і з іншого, не розглядаємо претензій чоловіка, необґрунтовані. Можливо, ви маєте щось сказати про це. Що краще робити цю жінку: все ще погоджується з другою дитиною або переконувати її чоловіка, доводячи, що її кар'єру набагато важливіше для неї?

р.

Коли Дружина не хоче дітейЦе дивний. Як можна пригнічувати її? Читати нашу статтю про те, як пов'язаний дивний запах в квартирі з тим, що зараз живе з кожним і матір'ю. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное