Не знаю, що вони прагнуть «на одній хвилі» з дітьми

Ми часто згадуємо Отців і Синів, щоб побачити цей комплексний контраст. Про те, чому наші батьки навчали нас, і тепер ми стали такими дітьми. О, що дивиться один. батькой Як ви знаєте, що відбувається? І, важливо, як ви перебуваєте в потоці?

, доб. 2

Редакція "Сайт" У цьому питанні, я як правило, щоб перетворити все вгору. Як ще можна зрозуміти сучасну молодь? Це цікавий психологічний інцидент. Психологи кажуть, що якщо ви більше не розумієте дітей і їх хобі, то це тільки говорить вам, що час для пиломатеріалу історії. У прямому сенсі слова.

Дуже швидко змінюється життя. Самий час, здається, змінився його структуру. Це був понеділок, і він був вихідні знову. Він може бути страшним. І діти. Вони дуже швидко ростуть. Вони стають індивідуалістами занадто швидко. Вони мають власні погляди. Я не мав часу пам'ятати, коли вони раптом переїхали в оренду квартиру і забезпечити себей

р.

І якщо все це неприпустимо, то це старий вік. Діти не перестануть любити вас, але вони будуть позбавлені. Вони будуть любити медсестри для вас. Вони будуть любити, щоб дізнатися, що ваш розвиток Тексти пісень, а це означає: І це навряд чи, що ваш потенціал буде більшим. У будь-якому випадку я живу. Це розчаровує висновок.

Як перевірити? Вам необхідно спробувати в світі ваших дітей. Якщо ви можете дізнатися щось з цього, то ви «на дамах». Це помилково думати, що вони не мають хобі або що вони не читають книги. Вони просто читають інші книги. Вони слухають іншу музику. Ви не можете подобатися, але ви можете спробувати зрозуміти, що це неправильно.



Ви можете бути здивовані, але це може дізнатися, що деякі з вашої молоді також знайомі з ними. Це класичний для них, але факт. Тому не думаю, що рівень дітей Ваші значенняй Вони знають, що важливо, щоб ви і навіть можете обговорити його з собою. Ви, ймовірно, вважається старий. Що? Ви думаєте, що це молодий, правий?

З'єднання батьків і дітей є ще одним цікавим моментом. Не зрозуміло, де вони отримують свої гроші, бо вони не «повільняють» як ми звикли зробити. Вони, ймовірно, не будуть. І якщо вони роблять, це не так, як ми думаємо. Попри те, що вони самі виробництво змінено. Чому ви не знаєте, що вони роблять і як це зробити? Може бути, ви можете зробити прибуток занадто?



Не скажеш: «Чи я в твій вік». Приходьте, як ти? Що ви зробили, що діти сьогодні можуть дізнатися? Це не означає, що все було без використання і неімпортантно. Це просто те, що ваші знання трансформуються, вбираються і приймають на інший погляд. І ось.

Варто враховувати, що сучасність Він встановлює високі стандарти. Молоді люди сьогодні відчувають величезний конкурс. Ось чому вони так творчі, і не бояться слова, мудрі. Прагматичні, самопізні, вони бачать свої цілі, які недоступні для нас. Але хто сказав, що це було погано? Чому ми беремо на себе право оцінити свої досягнення та досягнення?

доб.200

На нашу думку, краще ввести в комунікацію. Це реальний виклик - ви, їх. Нема відпочинок, але також спроба конформувати. Не намагайтеся порадувати їх, але принаймні намагаються зрозуміти. Не дивно, що діти не просто дітлахнуть, вони зацікавилися. Затратити їх, щоб допустити зростання.

Доброго дня! Не означає, що це буде цінним Вашим дітям. Якщо вони не знають, що запитують вас. Напишіть коментаря, як ви будуєте. зрілій Ви намагаєтеся навчити їх правим способом життя, або ви намагаєтеся дізнатися щось з них?



Парентно-часові відносини Він може бути занадто міцним. І це важливо не перестаратися. Ви можете легко дістатися до пилу історії. Читати нашу статтю про те, як похилий німець навчив дитину цінувати кожну копійку, щоб він не захопився у свербіж. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное