Немовлята дівчинка, яка закохала її бабуся і успадкувала її диван, коли стара леді пішли краще світів

слов'янський дідусь є величезним значенням для кожного грандіозного або грандіозного. Любов не схожа на любов наших батьків. Вона більш ніжна і торіонна. Це любов, що... Я хочу розповісти вам сьогодні. Історія жінки, яка по-справжньому любила її бабуся і змогла показати, що любов до найсвіжіших.

Юліа любляча бабуся завжди була улюбленою бабусі. Наталія Карповна загубила чоловіка на початку. дочка виросла холодна і знезадуй Наталя Карповна ніколи не скаржалась про що-небудь і завжди спробувала допомогти Таня, хоча вона рідко продемонструвала в будинку. У більшості випадків це сталося, коли Тетяна стала тісною з фінансами.



Один день Tanya називається і сказав, що Наталя Карповна скоро буде мати онукай У цей час зв'язки дочки і матері повністю зламали, і Наталія відчувала себе мало, коли вона почувала новину. Вона навіть відчувала біль совості, бо Всім друзям були божевільні новини.й Однак ставлення Наталії Карповни повністю змінився, коли вона вперше взяла Юленку на руках.



Тетяна була не тільки холодною дочкою, але і молодою жінкою. Її мати не виходила занадто любляча.й Недолік батьківського піклування та уваги було компенсовано Бабусі Наталії. Більшість дитинства. Юлія проживала в будинку улюбленої бабусій Наталія допомогла їй стати медсестрам. Юля виросла хороша дівчина, не схожа на її маму. Вона хоче допомогти людям.



На жаль, Наталя Карповна не отримала молодшого, і колись вона була зведена серйозною хворобою. Юлію побігли кращими лікарями, але вони тільки подрібнюють. Все, що ви могли б подбати про ваших улюблених бабусі в її фінальні тижні. У великодніх знаходилися серйозно. Юлії вже мали дітей, але вона попросила чоловіка виглядати після них. Я довго відпочивав від роботи.

Останні тижні з найкращою другою Наталією Карповною не потрібно нічого в останній період життя. Юлія подбала про стару жінку з особливою ніжністю. Поговорили про довгий час на різних темах, дивилися разом з улюбленим серіалом Бабусі та навіть богами. Наталія Карповна вирушила в інший світ повністю щасливою особою. До речі, її дочка продемонструвала тільки з'ясувати, що вона була

153545

Юлію радий, що Наталя більше не страждала. І ще вона була божевільною гіркою, бо Вона втратила свій найкращий друг, який був з нею все життя.й Мати Юлії не доглядали. Вона успадкувала будинок і була такою. Зрозуміло, найбільш Бабусі Юлії залишили тільки величезний старий диванй Тетяна сміхалася з цієї спадщини і виховала дочку:

до Ви бачите, скільки коханих вам бабуся? Все, що я залишив, був пишний старий диван. До речі, отримайте його звідти, бо я вже продаю будинок. Нові жителі про врегулювання...



Юлія не згасить воліНайголовніше для неї було її стосунки з її бабусями. Не будинок або що-небудь. Вона найнята пересувачі, які швидко перемістили диван на квартиру. Диван, до речі, був великим. Великий і міцний ... Не знаю, що це хороша ідея, щоб змінити його. Видалення тканини з старих подушок, Юлія відчувала щось всередині.

Був шкіряний мішок і літера в великому конверті. Лист сказав, що бабуся не залишила ніяких цінностей в будинку з метою, оскільки вона знав, що вона не мала майна. Мати Юлі розкажуть все і знайдуть шлях до зачаття своєї дочкий Всі дорогі ювелірні вироби, що бабуся успадкнулася від її аристократичних батьків був прихований в дивані. Тетяни знають, скільки коштує ці дорогоцінні камені!



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Любов і турбота завжди нагороджені. Наші наміри повинні бути чіткими. Коли ми одягаємо нашу душу в любов, ми отримуємо багато. Наприклад, тісні стосунки з її бабуся дав Юлію її найкращий друг протягом багатьох років. Цей друг дав їй чудові поради і подбали про неї. Юля не чекала нічого, бо вона вже мала багато речей.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное