Оригінальна версія порятунку, щоб вони виглядали красивими на новорічному столі, а гості не подумали, куди покласти шкірку

Немає нового року в комплекті без гнів! Для мене це запах новорічного дня, веселощів і магії! І минулого року я вирішив мати трохи креативних: Я поєднував і шоколад, і крім них, горіхи. З просто супердесерт: низькокалорійний, красивий і одночасно дуже Зручно-опарей

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, як зробити мандарини обідній стілй Головне, що гнівці були без кісток!



Мандарини та шоколадні інгредієнти
  • 3-4 маргіни
  • 1 бар шоколаду
  • Кошик


Підготовка
  1. Промийте гнівці, а потім очищайте їх. Чистіть лоби всіх білих стрічок та інших фільмів.



  2. Викласти скибочки на тарілці, накрити харчовою плівкою і покласти на 15 хвилин у морозильній камері. Це необхідно, щоб шоколад заморожував швидше на лобах і не розширився.



  3. Ви можете взяти будь-які горіхи, які ви маєте. Ідеальний сіль-pistachiosСіль - натуральний ароматний підсилювач. До речі, саме тому додається шоколад і карамель. Ну, якщо ви, як мені цей час, не мав пікаше, можна взяти горіх або лісовий горіх або об'єднати ті залишки горіхів, які у вас є в бункерах. Очистити горіхи і розбити в блендері, якщо немає блендера, то можна подрібнити горіхи ножем.





  4. Розділіть шоколад на квадрати. Поставте шоколад в чашу в водяній бані. У 5 хвилинах або навіть раніше шоколад розтопить, що нам потрібно. Ви також можете розтопити шоколад в мікрохвильовій печі: нагрів протягом 15 секунд, вийняти, перемішати і назад протягом 15 секунд. Після 3-5 циклів шоколад повністю розтопиться.



  5. Візьміть з морозильної камери, викопайте кожну скибочку навпіл шоколаду, а потім зануріть в горіхову кришку. Потім скибочки маргінів вже в шоколаді і викладають на пергамент з горіхами (наприклад, шоколад заморожує навіть швидше - охолоджують дошку також в морозильній камері).



  6. Поставте шоколадні мандарини в холодильник на 15 хвилин, а потім подайте їх до столу. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити домашній желе з мандарини. Поведи мене, всі діти будуть їсти смачну їжу всю ніч!



Обов'язково спробуйте. мандар і шоколадЯк і в цьому рецепті. Не дивлячись на видиму простоту десерту, це дуже смачно. Таким чином, ви можете подати будь-який інший фрукт на свій смак.

Діти будуть працювати і перетягнути з столу не хімічні або соєві солодощі, і такі не шкідливі вбрання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное