Фотограф з США змінив свій розум, щоб їсти лобстер і поставити його в домашніх умовах в акваріумі, новий друг на YouTube заробляє багато грошей

Кожен чув, що собака є найкращим другом чоловіка. Але не всі згодні. І не тільки тому, що вони давали свої серця кішкам назавжди. Деякі люди думають собаки і коти занадто тривіальні. Так, Девід Бекхем зберігає карликові свині, Ніколь Кідман - довгоочікуваний альпака, а Арнольд Шварценеггер навіть дозволяє доке Люлу і поні названий Віскі, щоб з'їсти з столу. Ви думаєте, що це незвичайні домашні тварини? Не стрибайте до висновків до тих пір, поки ви познайомитеся з улюбленим американський фотограф Brady Brandwood!

Р

Один день Бради купили лобстер у відділі морепродуктів. З'єднані головки десятилегованої інгаляції океанських глибин, і він сам ледь показав ознаки життя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Brady Brandwood (@bradybrandwood)



Чоловік вирішив, що тварина заслуговує кращої долі, дав новий вихованець ім'я Леона і кладе його в акваріум. Спочатку лобстер не міг навіть перемістити свої величезні кігти: через голод і вимушену імовірність, його м'язи частково атрофуються.



Але обережна догляд і рясна їжа принесла плоди. Незабаром глядачі YouTube каналу Brady помітили, як лобстер повернув свій яскравий колір. Він став більш мобільним і схожим на побутову кішку, що добре очищає оболонку невеликими ніжками.



Протягом двох тижнів кіготи практично відновили. І так, щоб Леон використовував свою основну зброю частіше, Brandwood почав гру з ним. Людина знизила пластику «законом» в акваріум, і лобстер захопив його і продемонстрував щось, як підводне підлокітник.

р.

У той же час любителі Леона впевнені, що лобстер вгадає, що це просто гра. В іншому випадку він буде реагувати більш агресивно і використовувати його другий кіг. «Це так мило. Я хочу більше людей, щоб зрозуміти, що ці відправні істоти здатні переживати задоволення і біль і просто намагаються жити, як інші.



«Я думаю, що Леон зараз виглядає набагато краще і, ймовірно, один з найуспішніших лобстерів у світі». Нещодавні зміни до Закону про голодування тварин у Великобританії вважають октопуси, кальмари та краби, які повинні бути направлені та заборони страждання.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано SnorkelMatt (@snorkelmatt)



У коментарях фотограф попросив звільнити Леон в океан. Але Brandwood думав, що це не було хорошої ідеї. По-перше, він не знає, якщо це місцевий вид. І якщо ні, то лобстер не зможе знайти половинку. По-друге, releasing Leon має сенс тільки далеко від берега. В іншому випадку це може швидко стати жертвою іншого морського життя.

про:blank

А замість того, щоб arthropod YouTube зірка буде перенесена на більш просторий акваріум і може навіть знайти подруга для нього. І ми сподіваємося, що Леон буде жити довго і дивитися вперед, щоб захопити нові відео з улюбленим улюбленцем.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное