Я припинив варіння холоду і запеченого Наполеона перед святом, я зустрічаю Новий рік без приготування, друзі ревнощі, і я насолоджуюсь життям

Новий рік без підготовки Це щось мало розуму в нашій країні. господиня вже записується і викликається в повному обсязі, щоб поділитися своїми планами на зимові свята. І справді дивний здаються слова одного з друзів, вони говорять, ми навіть не готуємо. Я даю, і я не люблю!



Редакція "Сайт" поважає кожну думку. Кожна людина вирішує, як відсвяткувати певні свята. Ні один любить Новий рік (хоча ми не впевнені), тому не змусимо її діяти як всім іншим. Але було цікаво знати, чому так? Що відбулося, що Новий рік ще не свято для неї?

Новий рік без підготовки «Не те, що це не свято». Свята, звичайно! Це просто те, що при дзвінку мені і ваші дзвінки, я здивую всіх. Вони говорять про те, що ми придбали щось, при цьому беремо щось, що може лежати в морозильній камері або стояти на балконі довгий час, а потім нам потрібно купити свіжі. Що ви отримали? Як ви? Ніщо, я сказав. Я не варю нічого на Новий рік.



І я можу почути їх проповіді. Як ви не готуєте нічого? Це його. А що робить мене дуже комфортно. Я навіть кажу, океї! Це правда. ВідчуттяВи можете сказати, що це красиво. Я не повіслю, що шукає правила, але робіть подарунки для сім'ї та друзів. Кожен думає про те, як годувати, але забути зробити подарунок.

Я не відчайдушний, діти, звичайно, всі варення, це аксіом. Старші просто забуті. Немає часу. Щоб бути чесним, я не завжди розумію жінок, які працюють на кухні напередодні Нового року в абсолютному рубці, а потім спати через 10 хвилин. Але я хочу поставити себе, щоб бути красивими.



Все, що я дуже втомився від усього цього шуму. Я зробив це до, але тепер я знаю, що я зробив, я не хочу. І мій чоловік підтримав мене, до речі. Він каже, що я втомлювала гостей і приймаючи гостей. Це не те, що я не хочу бачити всіх, це просто те, що я хочу бути разом в цей день.

Таким чином, у нас є баночка ікра з нами, Саша буде купити м'ясо в день, два, взяти звичайні поставки, кілька пляшок шампанського і піти в країну. Автомобіль вже повний. І відсвяткувати Новий рік на вулиці, біля гриля, з млинцями і ікрою. Всі наші препарати! Давайте розтопити плиту, дивитися шоу. Оригінал аматорй Ми завжди стежимо за Новим роком.



Це плани, які ми маємо! Третій або четвертий повернеться до міста, познайомляться з друзями в кафе, на Різдво, сім'я збере, дарують подарунки всім. Ну, можливо, я зроблю брендовану ялинку під шубою для них. Саша розмахнула. Ми замовляємо відпочинок. Я дійсно не хочу, щоб мене з чим. Давайте прогулянку і перейдіть до кіно. Або театр.

Це буде як завжди. Тони їжі, які будуть збережені. Неважливо, як голодні вони, вони не можуть їсти всі продукти харчування. Половина відкидається, інші збережені. І виходите до хрещення колобок у холоді. І вони скаржаться, як болить фігура, так. скільки Ці свята надходять. Хлопці, серйозно, що це все про? Все правильно, я не маю на увазі. Я вирішив змінити своє ставлення до цього свята.



Я пам'ятаю Новий рік як дитина. Три з нас зустрілися, тато і мама. Тексти пісень, а це означає: Вони пішли зараз. пам'яті Вони залишаються. І я хочу, щоб не погасити це почуття, але, навпаки, тримати його довше в серці. Ось чому Новий рік так само для мене, так близько. Для мене дуже важливі різні речі, і це не стільниця від незліченої їжі.

Інші люди, які ми знаємо, намагалися перевести суму, що витрачається на інші еквіваленти. Виявилося, що якщо ви звітуєте три або чотири зелені сотні, ви можете літати в курорт! У ресторані готуються інші хлопці. Вони кажуть, що гроші про те ж, але не варити, мити і чистити. Цього разу я наказав. харчуванняЩоб уникнути запуску з QR-кодами.



Новий рік без підготовки Це можливо, і нічого поганого буде. Ви просто повинні дивитися деякі речі по-різному. Читати нашу статтю про які знаки зодіаку пощаститься 2022 січня. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное