Григорій орендував будинок шаббі поза містом, прикрашений його пелюстками троянд і купив кільце за участю, він вважав, що німф погоджується.

Чоловіки часто говорять, що Жінки люблять гроші.й Звичайно, це дурно сперечатися з цією заявою, тому що багато жінок дійсно переслідувати тільки багатство. Однак є величезна кількість красивих німфів, які важливі не матеріальні, але духовні переваги. Сьогодні ми хочемо, щоб довести вас, розповідаючи вам інструктивну історію.

Коли Григорій був дитиною, батько його часто сказав, що жінки люблять тільки гроші. Тоді він не знає багато про це. Але, як тільки його мама залишила сім'ю, він зрозумів, що батько його правий про щось. Своїм батькам захочеться тільки його багатства. Вона чарівна його з її чарівністю, і він, фольга, назвав її маррі. Щоб зберегти його близько до неї, вона стала вагітною. Не знаю, що мама була. Зіткнувшись з реальними проблемами, вона просто зникла.

5326997

Григорій виріс без своєї матері. Папа підняла його відповідно до всіх канонів суворого батька. Він ніколи не продемонстрував Він виріс, щоб бути дивно емпатичною людиною. Він вирішив, що він не повторить долі свого батька.

Коли прийшов час, щоб подивитися на роботу, батько негайно запропонував Григорію престижну вакансію в своїй компанії. А мій син був проти нього. Він хоче побудувати кар'єру з нуля. Так він запросив його батько, щоб найняти його як стаж.



Грігой отримав роботу і спробував виконати всі завдання. Коли його найкращий друг Аня, вона була дуже щасливою. Хто знає, як важливо, щоб її друг не сидіти на шиї батька: «Ви досягнете себе, ви побачите!» Я пишаю тебе, граш.

Після того, як трафік, Григорій був дуже пізно для роботи. Він не хоче впадати в грязь перед своїми перевагами, тому він вирішив запустити пару зупинок. Але герой був таким поспішаючи, що він практично вдарив дівчину на шляху з кав'ярні. На куртці Григорія вилетіли деякі папірці, і склянка кави. Він припинив допомогти зібрати свої речі: "Соррі, я дуже соромився, я не хочу!"



Побачити, що все добре. Коли він побачив її погляд, він відірвав. "Яка краса! Ви не можете відірвати очі, подумайте Григорію і вирішили не витрачати час. Він сказав, що він повинен виправити непорозуміння і запрошувати її на каву. Перераховані телефони і зустрілися кілька днів пізніше.

Григорій усвідомив, що він закохався в любовне, і здавалося йому, що Агата оцінив його. Коли Анна дізналася про все, вона була дуже сильна. З’ясував, що вона знала Агату, коли вона пішла на англійські класи з нею: «Гріш, вона є дуже меркантильною людиною. Я пам'ятаю, як в класі вона розповіла про її багаті дружби, які давали їй квіти і прикраси. Вам потрібні гроші. й



Герой не хоче його вірити. Той факт, що він був сином одного з найбагатших чоловіків у місті Агата просто не знав. Так хлопець зачепить її не гроші, але з чимось іншим. Ані, і він вирішив перевірити дівчину. Григорій орендував старий будинок поза містом, прикрашений він з пелюстками троянд і купив весільний кільце для своєї дівчини. Він не шкодував гроші, він дійсно хотів здивувати Агату.

Але Агата не заважала навіть перехрестити поріг будинку: «Як розсмоктувати це тут!» Де ви приніс мені, ви з вашого розуму? Грегорський занурився її, отримав на одному коліні і ручив дівчину кільцем. «Чи ви дійсно думаєте, що я буду купувати це скло?» Що ми робимо тут? Гриша, що весілля, що ви йдете? Ми були просто весело! ?

Грегорія і Агата взяли участь у курсі шляхів. Хлопці не змогли відновити протягом тривалого часу, а замість того, щоб заспокоїти друг Ані, він почув тільки сухий: «Я попередив тебе». Він припинив розмову з нею і спробував переосмислити те, що сталося: «Я мій батько завжди правий і жінка тільки як гроші?» ?



Гриша розповів батькам все. Більшість з усіх, він сердився, що Аня була правою, а також відступив його. Коли Дад з'ясував, він сказав: "Народний часто дивиться на те, що справа під носами." Подумайте про це. Слова батька вдарила голову хлопця, і тільки після того, як він усвідомив, що Дад означав.

Він купив розкішний букет квітів і приїхав до Ана до апологізації. Вона почала лікуватися і сказав: Я хочу, щоб вам заспокоїти. Я знав, що Агата не була вашої дати, але я не хочу, щоб ви з будь-якої іншої причини. Я дуже люблю тебе.



Григорій остаточно зрозумів, що дівчина своїх снів завжди була там. Вона не переслідила його багатства, не маніпуляла його, але любила його щиро лише за те, що він був. У той момент хлопець думав, "Я батько жив своє життя з правдою". Але він ніколи не дав надії, що був інший. й

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Іноді ви повинні горіти себе, щоб знайти щастя. І іноді не варто шукати нічого: ми вже маємо це, просто перед цим не помітили. Ми вважаємо, що чоловіки, які думають, що жінки, тільки любов, швидше за все, чи пізно знайдемо, що переконує їх. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное