Прибуття гостей для мене гірше, ніж вторгнення Мартинів, я не дзвонити нікому мені, але друзі все ще вдається приїхати.

Кожна країна має свої особливості гостинності. Нідерландська пропозиція тільки один шматок торта для чаю, ми любимо годувати і пити гостя. Француженці люблять чати, щоб вони могли розраховувати на легкий закусок, і в Малайзію ви можете лікувати себе тільки після дозволу власника.

Кожен має різні митні та традиції, але всі люди мають одну річ в загальній - всі невизначені щасливі гості і, виходячи з своїх можливостей, завжди намагаються їх поспілкуватися з ними. Ви готові привітати гостей, навіть родичів, в будинок? Правила смертності - це одне, але що якщо після того, як гості залишають власника будинку, залишають неприємні залишки? Сьогодні ми розповімо, чому не всім подобається запросити гостей в будинок.



Мій будинок - моя фортеця Головна - місце, де заспокоїти і затишку. Тут ви можете відпочити від зовнішнього світу і розслабитися. Узгоджуючи навіть ваші найкращі друзі. Що про членів сім’ї, які не хочуть запрошувати гостей? Але його друзі, наприклад, запрошували батько, і його друзі залишалися наприкінці. Діти та інші члени сім'ї відчувають себе некомфортним у своєму домі. А потім не зателефонуйте своїм друзям, тому що вони не хочуть відчувати себе знову. Люди мають різні загартування, різні ідеї про межі смертності та гостинності. Коли Кролик запросив, «Ви вже вийшли?», Вінні Пух відповів: "Я там щось інше? й



Хто б заперечив друг або брата користь? Наприклад, немає місця для людини, щоб жити, і тільки ви можете ховати його на деякий час. Як я не можу сказати? Життя непередбачувана, люди швидко звикли до себе. І тепер здається, що життя поліпшився, це буде час знати честь, і він не поспішає рухатися. Чому нікому не зловживати? Подруга здається гість, і здається, що він не підбирає шкарпеток з підлоги, не миє посуд і завжди крихить бункер на дивані. Як я можу розслабитися в будинку?



Я не хочу ставити будь-який, але не всі люблять сюрпризи. Уявіть чоловіка, що приїжджає додому від роботи, маючи пекло поганого дня, отримуючи вогонь. На шляху автомобіль заливається від шпинделя до пальця, а на дверцят будинку поганий чоловік стрмить. І так, в антіпації теплого чаю, тиші і м'якого дивана він відкриває двері: «Сюрприз!» З Днем народження! – перед натовпом людей, які повинні посміхатися, спілкуватись з ними і бути ввічливими, вдячні кульприту свята.



Іноді люди не розглядають, що необхідно попередити про їх відвідування близькими друзями. Це часто буває між родичами. Власник будинку має свої плани, власний режим дня. А потім друг збиває на двері, які вирішили зупинитися на шляху. Такі візити під штамом.



Окрема тема – відпочинок з сім’єю або друзями в рідному столі. Тут потрібно показати свої найкращі якості: варити багато смачної їжі, встановити стіл, зняти і по часу приїжджати гостей не втомлювати виконану роботу. Посмішка, спілкуйтеся, а потім промийте всі страви, очищайте знову. І все це після останнього гостя пам'ятав, що це було час для них. Але є ті, хто не сидить на ніч.



Відвідуючи своїх дітей, батьки поїдуть в домашніх умовах і розглянуть його не зайвим, щоб навчити і покласти речі в палі. Розмова про те, як доглядати за рослинами або як часто мити підлоги. Така допомога не викликає захоплення всім. А потім простіше влаштувати зустріч на всіх і закритих дверцятах.

Легко спілкуватися, підтримувати дружні відносини на відстані, навіть з родичами. Зустрічайте на нейтральній території: прогуляйтеся разом в парку або перейдіть на кіно, зустрічайте в кафе або чаші алеї. А потім спокійно відпочивати фізично і ментально в стінах вашого будинку, тихий, чистий, затишний будинок. Ви хочете запросити гостей будинку?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное