Я запевнив мене, що мій другий кінець був токсичний, що він мав номер і що він мав загальне почуття.

Хто є токсичним другом, і чому важливо уникати її впливу вчасно? Давайте подивимося на історію Людмила та її подруга Наталя. Ці жінки знають один за роки. Однак вплив Наталії на Людмила не ослаблюється. Це посилюється. Але, на жаль, останній не хоче помітити це.



Токсичний друг Людмила і Наталя знову Людмила з чоловіком. І все відбулося після відвідування Наталії. Але що стала нормою. З кожним днем вона прийшла до відвідування, Андрія, чоловіка Людмилі, відправиться в друг або заблокувати себе в кімнаті і намагатися не показувати дружину в очах якомога довше. А що після кожної розмови з її довгою другою, Людмила відкрила безліч недоліків у її житті.



Одного разу вона лягла в сльози, бо вона зрозуміла, що вона більше не має такої ж краси і на всіх жирах. Про це розповів Наталя Іванівна (на прикладі дружнього догляду, звичайно). Тексти пісень, а це означає: Потім Людмила раптом відкриває, що Андрей не забезпечує достатньо для сім'ї. У той же час надала ще багато. Тексти пісень, а це означає: Тоді раптом Наталія почне підказувати, що, швидше за все, Андрій має когось, і дасть свої аргументи. А після Людмила кине скандал на ніч.



Андрій не міг вірити, що його розумна любляча дружина не помітила руйнівний вплив своєї дівчини. Щойно він спробував передати це до Людмила, вона заявила, що проблеми не були в Наталії, а у відносинах. На щастя, ці «грибки» пройшли швидко, а пара знову знайшла миру. Але це не означає, що миро нарешті приїжджаємо. Після того, як вона знаходилася, і знову стала причиною для гранати.



П'ятниці не могли б піти на це. А Андрій вирішив дотримуватися порад своєї сестри і розповісти докладно з дружиною. Вдень, в спокійній атмосфері, без зайвих емоцій. Він добре розумів, що якщо він почав вимагати обмеження зв'язку з Наталією, він тільки досягнув протилежного ефекту. Але якщо він показує Людмила ситуацію з точки зору, то є кожен шанс успіху.



Пілінги Розмова та приймання Він зробив. Про зміни, які відбувалися після відвідування Наталії. Про те, що в кінці зауважень другу не більше, ніж спроба стверджувати себе за рахунок більш чутливої Людмила. І як побачити, що він бачить дружину в цьому стані. Він завершив люблення Людмила назавжди. Не слухайте інших. До нього вона завжди найкрасивіша. Він зробить все можливе для свого щастя.

У результаті Людмила переглянула свої стосунки з другом. Вона зрозуміла, що вона не була щаслива з Наталією протягом тривалого часу. Так вона вирішила зустріти її рідше. І замість п'ятого чаю з другом Людмили вирішив піти бігати. І для здоров'я, і самооцінка затягується. Це те, що її токсичний друг відійшов від неї.

3456980

Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Дуже важливо вчасно помітити поганий вплив оточуючих. На жаль, не завжди можна впізнати другу або другу, який хоче заявити себе на чужому кошти. Такі стосунки можуть призвести до зниження самооцінки і бідного емоційного стану. Тому дуже важливо проаналізувати, що відбувається, слухайте себе і враховуйте спостереження інших людей.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное