Я не знаю, як допомогти коханій дівчини.

Мій дочка дружать недавно пішов з нею, тепер Юлія висить весь день. Школа і клуби забуті, дитина не може відновитися.

Я чув цю фразу з мого ближнього друга. Я був здивований, тому що я відчував себе таким же чином. Я думав, що він був над. Не так багато років тому, що мій Оля і я пішов до школи разом, закохався в любов і був розчарований в любові вперше.й І тепер же почуття відчувається її дівчина. Як мені допомогти?

Я пам'ятаю перший раз любов приніс мені психіку. Я був 15 в часі, і я був в любові з хлопцем з паралельного класу. Я зізнався своїм почуттям до нього і він просто сміється на мене. Я думав, що весь світ згорнув і все інше не було. Це так смішно думати про те, що я дорослий і досвідчена людина.

3610Р. 4200Р.

Я знаю, що любов нічого, але десертий Основні страви не мають нічого спільного, і вони дійсно важливі. Я завжди приходять першими. Мій внутрішній мир і мій психічний здоров'яй Все ще в житті стоїть фундамент і неважливо. Тільки 15 років не можна зрозуміти, пояснюйте його сто разів.



Любов і досвід На жаль, Рентальність, що стосується любові, має досвід і вік.й Ви повинні закохатися в любові багато разів і випробувати багато розчарування, перш ніж ви зрозуміли, що сенс життя не в любові. Тому, не варто затирати про це. Ви повинні прийняти те, що відбувається, нехай емоції попливають в сльози і оповідання, але це там, де вона повинна закінчитися.



Звісно, не варто намагатися пояснити всім дітям, він не розуміє. Ви повинні дати йому торкнутися, говорити і до тих пір, поки це простішей Ми не повинні забувати, що вони все ще діти. І діти, як правило, швидко відчувають емоційну травму через невідповідність.

р.

Особистість ще на етапі формування, а отже Важливо не дозволяти молодим людям набрякати на негативному рівні.й Звичайно, варто обговорити все, що відбувається. Однак це потрібно зробити акуратно, без тиску. критичне значення в цій ситуації батькой Дитина повинна відчувати, що свої почуття і емоції важливі і важливі.Навіть якщо з висоти вашого досвіду, вам здається, що все це просто невеликі речі, ви не повинні показати його.

, Україна

Більшість всіх, наші діти болять не ситуацій, які відбуваються з ними, але Батьківське нехтування їх сенсорних переживаньй Кондесантність і контемпт провокують сильну депресію і ізоляцію. Побачити, що тут завжди буде підтримуватися, розуміючи і тут він буде важливим, як ніхто інший.





Це теплі сімейні відносини і бажання допомогти в цій ситуації є вирішальними факторами. Так, ваша дочка була відмовлена дружцем, але вона завжди буде у вас. Ви повинні показати, що ваша дівчина Не може бути важко любити і бути коханим.й Тоді вона усвідомить, що цей молодий чоловік не єдиний в світі, який може сподобатися їй. Є інші, які можуть бути важливі для неї. Просто займає час і терпіння.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное