Я радий, коли мій чоловік прийшов додому 2 рази на рік, регулярно відправлений гроші, я не хочу нічого іншого.

У багатьох сім'ях нашої країни чоловіки шукають варіанти, де заробляти більше грошей. Нерідко єдиним рішенням є тверда робота за кордоном. Що робити: є набагато більше зарплат, хоча вам потрібно «розгорнути» досить добре, без спарингу здоров'я. Як мінімум є перспективи. Але Що сказати, що ви відмовляєте чоловікаКоли діти починають забути, як виглядає батько.



Вона вирішила поділитися своїми проблемами. Чоловік вже давно не був домом. Хоча історія не нова, вона має щось думати про. Сімейні стосунки іноді втрачають всюди. Таким чином, починаються кварелі, пропуски та інші незручності. Зовсім простіше судити ззовні. Але насправді... Є нюанси.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви знаєте, старик. Я люблю його, бо він робить мене і дочка щасливою. Але останнім часом трапилася не дуже приємна історія. Я не знаю, хто писати на консультацію. Похід до психолога, адвоката або бабуся?

Ми зустрілися в колі інтересів: нам подобається фарбувати. Я віддаю перевагу зображенню природи: луки, ліс, озеро. З цієї причини я ніколи не сидів вдома, я хотів подорожувати, сонце, свіже повітря і нові емоції. Михаїл лікував мистецтво більше як наука. Він може покласти старий глухий чайник перед ним, але в його малюнку він був настільки унікальним, що око чіплявся до кожної деталі, кожна деталь.



Після того, як відносини пішли в серйозну фазу і ми одружилися. Спочатку народилась старша дочка, потім прибув наймолодший. На фінансовому рівні почали згорнути речі. Я забув минулого разу, коли я забрав відпустку. Мій чоловік був дрібним. Але без грошей ви не можете йти далеко, і ми вирішили взяти якийсь серйозний крок. Я знаходився до роботи вперше.

Коли він прибув на рік пізніше, було так багато грошей, які я спалювався щастям. Ми придбали так багато, пішли на відпочинок з цілою родиною. Це був чудовий час. Але через кілька місяців, Misha отримав виклик від колеги і запросив його до нового проекту. Виявилося, що, незважаючи на різницю в курсах обміну, валютна валюта була проведена досить активно. В будинку немає. Ми вирішили повторити поїздку чоловіка за кордон.

Він тільки приїхав додому пара разів на рік. Я зробив дівчата, господиня, творчість. Мій чоловік працював, але ми часто обдурили, а потім можливість прийшов до виклику. Спочатку я не знайшов місця для себе, а потім я повільно звикла до неї. Коли мій чоловік прибув, ми навіть купили будинок в передмісті. Ніцца, з садом і гаражем.



12 років. За цей час миша, звичайно, змінилися. Він не зацікавився кресленням. Він заповнив, хоча дивно, що робота будівельника важко назвати простим. Тексти пісень, а це означає: Він завжди дав мені букет квітів, коли він прибув. Тепер це все пішли. Я вирішив дати їм гроші орендувати житло, навчатися та особисті витрати. Миша і я був трохи про це, але він пішов добре.

Про це заявив пара разів. Він запитав про своїх дочок. Як я знаю, чому вони не встигли поговорити з ним? Вони мають дослідження, сеанси, зростання. Ви повинні розуміти це. Але він просто змащений, чому б він? Він нещодавно пропагував, тому настрій має бути більш позитивним.



У кілька місяців він повинен був прийти. Тепер його відпустку можна прослужити довше. Не 2 тижні, але місяць. Влади, очевидно, усвідомили, що вони мають дуже талановитий працівник, і почали лікувати Михайла краще. Я бажав всіх наших друзів і родичів, щоб приїхати до нього і взяти прогулянку, як кажуть, від серця.

Наш будинок просторий, є місце для повороту. Яка причина! Misha - сказав він, що це не важливо, але тоді, коли він дізнався, що я вже купив себе сукні і влаштував ресторан, він погодився. Звісно, але це те, як чоловіки в цьому віці. Все було добре.



Ми домовилися: чоловік летить до аеропорту, потім отримується на поїзді і доходить до міста. Увечері ми зустрілися з ним. Партія була запланована для того, щоб бути великим. Я був готовий і пофарбував свій портрет. Вона була упакована в красиву раму, eh ...

Але він мене кинувся вранці з дзвінком. Він не прийшов. Він втомився бути банкоматом. Він перебуває в іншій країні і побудує відносини з іншою жінкою. Він запитав мене, щоб викликати його тільки за серйозну причину: коли він потрібен для розлучення. Він вішати на мене, не кажучи вже про добро.

Я вже давно підозрювала іншу жінку, але я мовчав. Так, він людина, як мені. Але я єдиний в цій ситуації? Ви отримуєте гроші для тих, хто закриває вас. Для того, щоб влаштувати свято. Про те, що гості запитали, чому Misha не було Як людина може бути такою нездатною і нездатною?

р.

Я ще не подався за розлучення. Миша не викликав. Що ви думаєте, може змінити його розум і зробити його прийти? Старший, тут, знайдений хлопець. Думка на весілля. Я не можу зробити це самостійно. Дівчата потребують батька і мені потрібно чоловіка. Чи є сучасні чоловіки так само, як вони тепер написані в Інтернеті?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное