Я відчував сумність мого бабуся і запросив її в квартиру, але дуже скоро шкодував цей висипний акт.

Наш читач поділився своїми цікавими історіями. Один бабуся Я попросив її зробити невелику користь. Здавалося б, нічого не дивно в цьому, люди у віці часто дивляться і те, що для них - абсолютно нормальний стан справ, звичайний громадянин може викликати сюрприз.



І ні, що це не про матеріальну допомогу або що-небудь подобається. Нехай це просто ностальгія. Але ми не хочемо розкрити всі секрети перед тимчасом. Почнемо деталі з першого, щоб говорити, руки.

Мій чоловік і я недавно купив квартиру. Стародавній Хрущов з ремонтом «оригінальних» робіт, в якому ніхто не проживав протягом багатьох років. Ні, ми не будемо рухатися там, але було можливість придбати додаткові житлові приміщення для оренди. Килими, сервіс від радянської епохи, змащені меблі.

План був прийняти все, просто залишити коробку стін. Потім найняти майстер-класи і зробити трохи нормальний ремонт. Гроші, звичайно, потрібно рясно зануритися, але місто повільно розширюється і в пару років «необхідність» перетвориться в гарну площу, з хорошими пропозиціями від орендарів.

Р

Моя людина також допомогла ремонтувати, я не входив в цю тему, крім того, що я вніс щось для дрібних речей. На одному з тих днів я прибув на об'єкті з набором нових рукавичок, шпателі та інших конструкцій. На бізнесі вже залишалися працівники, так що залишилося тільки залишити свої речі в квартирі. На моєму шляху назад до автомобіля я був припинений солодким бабусям, запитуючи деякий час.

Виявляється вона проживала в цій квартирі 10 років тому. Я жив там майже моє життя. Вона бажала повернутися і побачити стіни. Хоча я відповів, що ремонт був в повному гойдалці і все було вже в сміття, вона наполягає на власній. Але м'які, старі Ну, я мав додаткову пару хвилин, і я не хочу псувати будь-який настрій. Я запросив її.

Повільно йде в поріг, звичайно, не знімаючи її взуття, стара жінка відразу потрапила до ванної кімнати. Я думав, що вона побачила свою боковину або деякі фотоальбоми пішли і спокійно. Але ні, вона була уроджено намальована у ванній кімнаті. І з'явився Мес: стрибок між санвузлом і туалетом був зруйнований, все було в пилу.



Побачити, що бабуся почала лікуватися. Я почав ставити щось під нісом, не звертаючи увагу на мій згуб. Я не знаю, як поводитися і їхати на великий номер. За 10 хвилин я почав турбуватися про те, що сусіди будуть називати поліцію. Але це зробив. І вийшов бабуся, посміхнувшись на мене, подякував мені за все і вирушив посадку.

Я дивився на кілька хвилин і пішов на машину. Моя бабуся не була, і я просто пішов про мій бізнес. Я був ще трохи зайнятий, і мої думки були кудись далеко.

Увечері мій чоловік і я розмовляв, і я пам'ятав справу старої жінки. Вона сказала чоловікові все, і він, в свою чергу, відповів, що це не було легко. Виявляється, що він не хоче відкинути деякі меморабії старих власників і вирішив зберегти їх. Але вони просто не були в квартирі. Немає фото, немає брекетів, нічого.

Р

І на ранок цього дня, коли вони і робітники, які загинають стіни, хтось знайшов старий, дешевий кільце. Він не був навіть з срібла, але з деяких сортів міді. Єдине, що половила його увагу, було гравіювання «Белового» на внутрішній стороні кільця. Все я знайшов. Він не викинув, ви знаєте.

Ви не повинні мати сім дюймів у вашому лобі, щоб дізнатися, що бабуся шукав. Але що ми робимо зараз? Старі власники квартири пішли десь і не було можливості їх назвати. Я вирішив піти в сусіди і попросити. Може бути, вони знають, де знайти Бабця, покинути втрачену річ.

На наступний ранок мій чоловік і я повернувся до цієї квартири. Він працює з чоловіками, і я роблю мій маленький розслідування. І в першій квартирі наступні двері, вони сказали так, вони знають, що я розмовляю. Бабця жив у цій квартирі. І жив довго. Widow, мій чоловік збився в машині близько 11 або 12 років тому.



Стара жінка захоплювала і сумно: діти жили далеко, онуки розпліднились. Тож серце старого не може стояти – він залишив грішну землю близько півроку. Спочатку я думав, що це жарт або непорозуміння. Я зрозумів, що це мій несподіваний друг.

Але чому вона зараз? Чи було це тому, що її кільце не було в старому місці? Можливість. І нарешті, пам'ятаю старої жінки, я попросив сусідів, "Не почуєте когось кричить?" У нас є стіни, які прилягають до вас. У старих будинках немає шумоізоляції на всіх, на декількох поверхах все повинно бути ідеальною.

І сказали: "Так, ти чув мене." Я слухав когось кричуща за стіну. Але це не бабуся голос. Жінка кричить, молодий. Ну, ви знаєте, коли ви думаєте про це, що голос був щось схожим на ваш. У міліції вже давно подорожували, і ми звикли до шлюбу. Завжди в квартирі. Це не багато уваги. ?



Тепер пропущено кілька днів, руки відтіняють від часу. Загублений апетит. Що робити? захопити кільце або взяти його до церкви? Боже Не треба жити в квартирі. Я не можу піти знову. Чоловік тільки відкриває свої руки, що робити тут? Я ніколи не знайшов конкретну відповідь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное