Відносості більше не будуть говорити про шлюб, якщо вони розумні

Багато родичів і друзів не розуміють, що Вони порушують особисті кордониПри запиті про своє особисте життя. Наприклад, шлюб дочки або його відсутність викликає величезну кількість реакцій від батьків. Я не хочу відповісти на них. Чому? Так, тому що відповіді будуть викликати змішані реакції і дискомфорт.

Мені здається, що найбільша проблема не в питаннях, але що люди не знають, як спокійно і поважно сприймати правду. Правда, що не вписується в світогляд. Наприклад, леді просить, Коли вона нарешті отримує шлюбй Однак дівчина в принципі не зацікавлена в постійному спілкуванні і сім'ї в даний момент. Звичайно, Якщо вона ділиться своїми думками про це.Вони не отримають ніякої підтримки або розуміння. Імовірно, родичі розумово скручують пальцем в храмі або навіть гірше.



Після ознайомлення з тим, що їхня дочка думає про шлюб і гіпотетичні діти, батьки можуть починатися до «провисання» мозків молодої жінки. На жаль, якщо людина піднялася в світі абсолютно різних значень, то є мало, що можна зробити. З одного боку, ви не хочете зіпсувати відносини з родичами. З іншого боку, Лілінг - це дегустація і гіпокритична кожен раз.

Р

Ви можете звернутися до батьків або родичів Не поговоріть про це.й Якщо ви не відчуваєте свою небажаність, вона повинна бути чітко виражена за словами. Вам може знадобитися, щоб ваша мама і тато знаю, що ваші зустрічі стануть можливо тільки в тому випадку, якщо вони мирні і без неприємних змін.



На жаль, не всі родичі такої тактики можуть працювати. У житті яких немає нічого. Вони люблять входити в життя інших людей і надати несправедливу консультацію. Весь момент існування таких особистостей надходить до цього. Єдиним варіантом є зменшення сумарного часу, витраченого на необхідний мінімум.



Звичайно, це не підійде родичам, які можуть Ми використовуємо для того, щоб бути оберіговані вашим гнівом на своїх питаннях.й Тому важливо зробити правильне рішення і визначити пріоритети. Що важливо для вас: бути психічно здоровими або підтримувати хороші стосунки з родичами? Я думаю, що вибір очевидний.



Радість і поради редакційної колегії, звичайно, Ви можете знайти багато кліентів відповідей. До складних питань родичів. Ви маєте право сказати, що ви думаєте, це правильно, або щоб збити навколо куща, щоб вийти з вас. Пам'ятайте, що ви дорослі і це ваше життя.





Ви несете відповідальність за це і не повинні засвідчувати себе будь-яким для ваших рішень і пріоритетів. Ви можете дотримуватися рекомендацій родичів, але не несете відповідальності за наслідки. І ви повинні жити, що життя теж.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное