Я більше не роблю звичайні сендвічі зі спратами, я не перекладаю вершкове масло, більш задовільний варіант необхідний для натовпу гостей.

Як зробити бутерброди зі спратами на святковому столі? Ви не можете зануритися і просто змащувати хліб з майонезом, викласти скибочки шпара зверху. Але ми пропонуємо взяти десять хвилин, щоб приготувати ніжне поширення розтопленого сиру, солі, часнику і зелені. Сендвічі з ним чудово виглядають на столі, радують пряним смаком і настільки сердитися, що вони можуть замінити більшість закусок.



Сендвічі зі спратами на святковому столі Інгредієнти
  • лаціна
  • 1 л
  • 3 яйця
  • 2 плавлений сир
  • 1 марка
  • 40г майонез
  • петрушка, пара гілочок кропу
  • 2 зубчики часнику
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Наріжте лофа, поставте на чашу шматочки і надішліть на 10 хвилин в духовку, нагріту до 180 градусів. У мене є електричний сендвіч, і я його використовували.


  2. Важко-п'ятити, очистити і відрізати яйце. Зріжте огірки.


  3. Зніміть фольгу з сирників і виріжте їх на випадкових шматочках.


  4. Виріжте петрушку на шматочках.
  5. Помістіть яйця, сир, огірок, майонез і зелень в чаші блендера.


  6. Зробіть його однорідною. Спробуйте і додайте сіль або перець за потреби.


  7. Фарба отриманої маси висушеного лофа.


  8. Помістіть шпроти на паперовому рушнику для видалення зайвої олії. Поставте шпроти на сендвічах.
    Р

  9. Прикрасьте плиту кріплками і помідорами вишні.
    3610Р. 4200Р.

  10. Смачні та веселі свята!


"Сайт" Ми пропонуємо 15 оригінальних хлібів, які зроблять ваш сендвіч повним закускою і дозволяють його стати частиною правильної системи харчування. Гуакамоле, яйце паштет, зелена олія, баклажанна паста, сирна маса з часником ... Виберіть смак!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное