Моя сестра чоловіка застрягла дитину під ніс і розповіла мені, що вона не встигла піти, вона повинна стати господинею будинку бабусі.

«Мій чоловік пішов з ним і сестра його з двома входами. Дуже просторий будинок, де можна жити два сім'ї. Будинок не був в кращому стані, але Олег вирішив, що ми ремонтуємо там і переїжджаємо з орендованої квартири, нагадує Марина.

Недавно, сестра її чоловіка була в складній ситуації, і Марина погодилася допомогти їй. І після цього вона не була щасливою, що вона відповіла на непростий запит родича.



У мами-завдяки відмовляється від спадку на користь дітей, особливо, оскільки вона була використана для життя в місті. А наші чоловіки долучилися до сил, щоб зміцнити фундамент і закріпити дах. Займав багато грошей. Після того, як ми закінчили ізоляцію будинку, Віка відмовилася інвестувати в цей хата на курячих ніжках, і її чоловік тільки подрібнив руки. Саме там, де завершилася наша спільна конструкція.



Олег і я збираюся жити в цьому будинку, тому продовжуємо робити оновлення в нашій частині будинку. Ремонт ванної кімнати, утеплений підлогою і виконаний косметичний ремонт. Незважаючи на те, що ми отримали в борг, ремонт був завершений в 4 роки. Ми приїхали до будівельного майданчика в будь-який час, іноді після роботи в вечірній час і, нарешті, досягнули нашої мети. Цього року ми переїхали в новий будинок.

1719497

Сестра Олега мешкала в місті з родиною. Вона відпустилася за кордоном щороку і жила хорусі, відкинувши її частину будинку. Ми ніколи не зацікавили, як ми робили або як відбувалися ремонти. А потім вона породжувала дитину і пішла на пологів. У чотири стінки вона була тісною, і Віка запам'яталася її частиною будинку, з якого в будь-який час можна виходити в свіже повітря і прогулятися по дереву.



За роки свого будинку стала зануренням і незаймана. Коли вона прибула з валізами, вона не чекала, що в будинку немає умов життя. Вона запитала мене, щоб дати їй на тиждень. У мене було пустити його. І я зрозумів, що я зробив велику помилку.

Дитина Вікі працює навколо будинку кричить, і я працюю віддалено. Після того, як пара днів цієї божевільності, я не можу стояти його і пішов до друга за деякий час. І тоді я тримав місяць тому, що мами потрібна допомога. Я забув про сестри мого чоловіка, я думав, що я приїхав до порожнього дому і відпочив. Я був здивований, коли я зустрівся з нею вдома!



Вона не почала ремонтувати будинок. У моєму домі вона поведіла як госпіталь, приготувала щось, розкидані її речі. Я негайно попросив її, коли вона збиралася залишити. І Вінка сказала мені, що вона мала маленьку дитину, і вона не була куди йти. Тоді я пропоную взяти її в місто, але Віка не хочу залишити: «Це мій будинок, після всього». Але я нагадав її, що її будинок знаходиться на стіні, давайте жити там.

Тоді вик починав кити Олега, щоб дати її перебування. Але він був проти нього. І пішов Віка, але з сім'єю і друзями, вона почала приїхати сюди з часом і кинути вечірки. Ми зараз будуємо паркан, щоб відокремити себе від нашої сестри. й

р.

Життя мудрості та поради редакційної колегії Простір в спеку нескладно. Сестра Олега думала, що він відреставрував обидві частини будинку за власними витратами, але його брат був розумним. Ця історія вчить нас, щоб протистояти аудитам інших і захищати наші інтереси. Не для цього Марина і її чоловік дав чотири роки життя на будівництво будинку, в якому потім захотіли поселитися Vic. Але якщо Марина і її чоловік були більш м'якими в природі, вони могли досить поставити свічку, залежну на шиї.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное