Коли я підбираю свої речі з квартири моєї дочки, вона навіть не запитала, де я збираюся.

Про нас Які батьки для батьків. Зрозуміємо, що вони дали їм життя, і люблять їх безкоштовно. Однак, на жаль, є більш чіткі історії, в яких батьки просто використовуються. Як це можливо, і чи є вихід з таких ситуацій, ми обговорюємо в нашій статті.



Так сталося, що я подолала телефонну розмову дітей. Дочка сказав: "Зробити її, я не можу жити з нею." Ми мали справу! Я не міг вірити вуха, тому що я не міг думати, що я був тягар до Настя.

Кілька місяців тому я переїхав з дочкою. Я використовую для життя в будинку поза містом. Вже давно загинув, діти виросли і почали їх сім'ї. Я був фермером і був єдиним з природою.



Продовжити дочку і сина приїхали до мене з проханням. Як Настя та Ігор мали проблеми з грошима та бізнесом. Для того, щоб не йти на банкрутство, вони потрібні фінансові пакети, деякі гарантії. Діти почали говорити про додаткові інвестиції та інші нюанси, в яких я не розумію.

Коли я пропонував їм кредит, вони відмовилися. Вони сказали, що вони не можуть дозволити собі, оскільки вони все ще платять заставу. Я не знаю, що вони хотіли, тому що я не маю грошей. Особливо великі.



Ігор сказав: Мама, ми хочемо продати будинок. Nastya має цілий запасний номер, який ви живете там. Ви і ваш бабуся може витрачати більше часу разом. Ти тут, океї? Ми не будемо йти до вас щодня, і ми не будемо. Ви завжди будете там. й

Я був шокований пропозицією дітей. Після маленької думки я вирішив прийняти. Вони буквально продаються все, що вони могли. У квартирі «Настя». На першому я любила життя з дочкою і її родиною. Але з кожним новим днем я відчув більше і більше зайвих.

І тепер, що поганий телефонний дзвінок! Він став зрозумілим, що моя дочка хоче позбутися від мене, але мій син не хоче прийняти мене до нього. Він має власну сім'ю. Коли я почув слова Настя, я вирішив, що я буду рухатися якомога швидше. Але я не знаходився.



Я отримав в машину (Я не продаю його) і виїхав з міста. Я просто хотів бачити мій старий будинок. Інші діти грали в дворі, звуки приготування приходили з вікон. Тут необхідно бути приємною і доброзичливою сім'єю. Довгий я дивився на будинок, чим більше сльози прийшли з очей.

На даний момент мій колишній сусід Тамара підійшов мене. Вона побачила мене кричу і запросив мене на своє місце. Я сказав свою історію і я відчув краще. Після маленького відбиття Тамара сказав: "Важко, я все само в цьому великому будинку зараз." Моє син пішов до столиці, щоб навчатися, було порожнім. Може бути, ви можете залишитися з мене на деякий час, huh?

Моя пропозиція сусіда торкалася мене до сердечника. Ми завжди були на хороших умовах з Тамара. Я пам'ятаю сина, коли вона була на роботі. Так я відчув, що я повинен бути згодою. Коли я підбираю свої речі з квартири моєї дочки, вона навіть не запитала, де я збираюся. Я не міг вірити, що я підняв таких небайдужих дітей.



Життя з Тамара дуже легко для мене. Ми негайно домовилися про те, що частина утиліти, яку я буду платити, та інші деталі. Після сеансу повернулася сина. Він був дуже щасливий, що я переїхав з матір'ю. Один день Діма - сказав мені: "Діма світла, ви не залишаєте свою матір в будь-якій точці світу." Вона дуже гарна для вас, дійсно. Я боявся йти так далеко, я не хочу залишити її самостійно. Але тепер вона має тебе, і тому я! Дякую.



Довгий час я не міг прийняти ідею, що я був непотрібним для моїх дітей. Вони отримали те, що вони бажали і готові залишити мене. Тексти пісень, а це означає: Я не впевнений, що я ніколи не пробачу їх. Як я можу зв'язатися з моїм бабусям? Тамара каже, що я можу принести її до нашого будинку. Але я боїю дочку не так. Що ми робимо?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія нагадує нам, що Що потрібно для батьків?й І ця причина не матеріальна, але досить духовна. Ви не можете сифонувати гроші з вашої сім'ї і використовувати його для власної вигоди. Не можна маніпулювати матір'ю, знаючи, що вона точно не відмовляється і зробить все заради своїх дітей.



На жаль, не всі вдається знайти друге щастя, як Світлана зробила. Вона зустрілася з хорошими людьми, які навчалися допомогти їй. Але не сталося. Що б її доля, якщо вона мала продовжувати жити з дітьми, для яких вона стала тягар?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное