місяць Я рахую свій батько, бо це так патологічний, що він навіть не має достатньої їжі, я намагаюся допомогти будь-яким чином я можу.

Коли ви вже дорослі здійснили жінку, і немає життєвого партнера поруч, виникає відчуття нижчості. Після всього, є тільки пари і сім'ї, і ніхто не поговорити в домашніх умовах. Скоро чи пізно час самотності, нарешті, прийде до кінця. Питання є, це людина дійсно ваша єдина людина?



Час самотності Галина не використовується для скарження про своє життя. Хоча вона мала тільки один батько, і тільки кішка чекала її в домашніх умовах, жінка спробувала не бути дискуровані. Вона працювала і виготовлялася за батька, чия пенсія залишала бажати кращого. Щомісяця розрахувала платежі до батька і додала їй гроші, щоб він міг відчувати себе безпечно в квартирі і купити потрібні товари.



Не пощастило з любителями. Я просто не зустрілася з ким Галина бажала залишитися. Звісно, з'явилися часи, коли цей факт скинув її і зробив її розпад. Проте вона спробувала залишатися оптимістичною. І з хорошої причини. Після цього Ігор з'явився на своєму шляху.

Він був свого віку, розумним і чарівним. Галина думала її чоловіка. Бо вона була гарною і цікавою з ним. І полюбив Ігор. Незабаром люди сповідували свою любов один одному.



Галина вже відчувала підхід до весілля, доки вона дізналася, що син від попереднього шлюбу живе з Ігорем. Хлопчик був понад 10 років і не потребує постійного догляду. Проте, сама присутність дитини зробленої Галини. Вона вирішила не поспішати. І до початку маршу Мендельсону Галину та Ігоря домовилися жити разом, щоб побачити, як вони все разом.

Син Ігоря не прийшов до контакту з потенційним мачуха. Але я не відштовхував її повністю. Галина не була затишна з цим ставленням. У той же час вона спробувала себе дружиною і матір'ю. Тепер вона повинна чистити і варити на три. Не обговорювалися. Всі гроші, які вона отримала від оренди її вакантної квартири, пішли на потреби всієї родини. Так само була справжня зарплата.

р.

Коли Ігор дізнався, що Галина дала частину своїх грошей до свого батька, він почав зануритися. Вона повинна подбати про нього і сина. Що набридло після роботи та іншої кулінарії Галина, щоб не викликати кварель, погодився з Ігорем. А потім поховала в інший номер, щоб знову відрахувати гроші.



Пелюшки тривали кілька місяців. Галина ніколи не відчувала себе таким втомленим і невільним. Я не можу лежати і дивитися телевізор, тому що Ігор і сина його потрібно щось. Вона не може відчувати себе комфортно, коли вона прийшла до фінансів. Ситуація здавалося б більш ворожим. Потенціал, як батько, продовжував користуватися послугами Галини, не кажучи вже про «замовити тебе». Вона відчувала, як вона була впада в пастку.

По закінченню місяця стосунки з Ігорем були припинені. Галина повернулася до своєї квартири і практично криється з рельєфом. Мир і свобода у власних стінах стали святими. І гравітуюче почуття самотності перетворилося в найсолодіші відчуття в останні часи. Подумайте про це, бо вона втратила її все!



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? На жаль, присутність партнера не позбавить відчуття нижчості. Час самотності приходить до кінця, коли людина поруч з яким живе вільно. Якщо це неможливе, обговорити ваші питання з вашим партнером. Можливо, що мова йде про проблеми буде безпечно впливати на відносини.

Але варто пам'ятати, що самотність несе як негативні, так і багато позитивних аспектів. І буває, що хтось більш вражається самотністю, ніж компанія з невірним партнером.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное