На в'їзді, сумно плетемо торт, його дружину скандалізують в домашніх умовах, і матір його кинувся йому в усіх парах.

Де людина йде після? Хтось у найближчому барі, хтось на роботі. Відправлення від рутинки може бути різним. Питання сімейних проблем не тільки тут, але і по всьому світу. Зв'язки між людьми можуть погіршуватися через будь-яку дрібницю, і це варто розглянути.

Після кварелі з дружиною Степан сати на лавці і їсти торт з картоплею. Закуска, нехай стикається з ним, не найкращий. Обгортання паперового обгортання, з часником. Такі коржі зазвичай продаються на залізничних станціях, щоб вони могли перекусити і піти про свій бізнес. Безумовно, ніхто не заробив за якість.



Але голодний чоловік не доглядав. Він просто насолоджується смаком простого продукту і думав про себе. Місцеві голуби, без зв'язку, слідують кожному руху, якби поділитися. Але Степа не приділяв уваги їм. Він був голодним, хоча він жив з коханою дружиною.

Він незабаром помітив знайомого обличчя в натовпі. Мати-в-одному. Тепер знову почнеться проповіді і звинувачення, що він поганий чоловік, поганий власник і в цілому, чому це було маррі, так як професія водія настільки низька. Ми повинні зібрати наші думки і зберегти захист.

- Гей, син-в-право, я не знаю. Ви будете багаті.
- Привіт, Анна Михайлівна. Дякуємо за Ваші побажання.
до Які ваші побажання, дарування? Чому ви не сидите наодинці? Я зрадився з дочкою нещодавно. Ви реконструкцію? Добре зроблено.
до Потрібні гроші на ремонт, Анна Михайлівна. Цей випадок непросто.
- Чому ви шукаєте торт тут, не ваша дружина годування? Нестя і я постійно міняю рецепти. Домашнього приготування їжі є найбільш корисним.

Людина просто пом'якшує і пом'якшує щось під нісом. Звичайна ситуація знову зіпсувала настрій.



до Ні, шановний мати-завдяки. Ваша дочка може приготувати. Вона годує чоловіка деяким сміттям. Я сидів тут, закінчити торт. Ви повинні навчити її погано.

Анна Михайлівна не здивувалась. Вона любила сина-в-право. Шлюб забрав дуже серйозно. А також обов’язки у відносинах. Згідно з її філософією, чоловікові довелося послухати звір, і жінка повинна його варити. Проста твердження факту: якщо хтось не справляється, потрібно було взяти цей факт серйозно.

до Чому ви придбаєте мене, stepa? Покажіть, як ви робите.

Немає нічого спільного. Торт з'ївся, він був темно зовні, і я мав піти додому теж. Давайте гостям. Якщо звичайний домашній карель був перетворений в скандал, то це буде. Товстушка в кінці року особливо постраждала і сперечатися над дрібними трюфелями не хочу.



Через хвилину на поріг двокімнатної квартири панно-готельного будинку відійшло 10 матерів і синів. Дверцята була відкрита Анастасією, в пабі і з пальцями, що викладають в різні напрямки. Вона зробила її нігті.

до О, він, мама. Що ви робите тут?
- Привіт, Нестя. Я познайомлю чоловіка від нещасного випадку. І сказав він мені про тебе. Скажіть, що вони не годують його на всіх. Думка з такими щоками ...
- Степа, до тих пір, як ви можете, піти всередині! Я не соромлюся.

Кухня була очищена, можна сказати стерильним. Тарілки укладають в своїх місцях, ковша картинно життєрадісна на гачок. На плиті був величезний горщик супу. Що ще потрібно для сімейного щастя?

р.

до Що ще ви хочете, син-в-право? Суп, їсти і не скаржаться. Що таке піца?
- Анна Михайлівна, замовлення піци. Якщо немає нічого їсти. Спробуйте суп самостійно.
- Я чекаю. Він худий! Нестя, будь ласка, поясніть мені, що це таке.
- Мама. Я втомився. Що я, варити, завжди варити? Хочу відпочити. І насправді є доставка додому. Ми працюємо з нашими партнерами.
- Гаразд, дочка. Говорячи перед сином-правом. Ми не робимо нічого, ви залишаєтеся в домашніх умовах. Будь-який, ваш чоловік приносить додому гроші, оплачує рахунки, сукні ви. І не хочу бачити його в лавці з тортом в зубах. Подаруйте мені чашу супу, можливо трохи більше.

Анастасія, з надзвичайно дивним виглядом, безглуздим заповненням пластини. Приміщення занурюється, але ніхто не приділяв увагу йому. Або ви просто не робили.



- Тепер їсти.
- Мама, що ви йдете? Я не хочу!
Ваш чоловік не хоче. І я розумію це: яка точка приходу в будинок, якщо ви не захотіли там? Для власних грошей. УВАГА!

Через деякий час суп заливався в туалет, і Настя, на її материнському наполягають запит, відправився в магазин для круп'яних виробів. Степан безшумний весь час. Це була материнська розмова.

- Дивитися, син-в-право. Я знаю, що це не просто. Але ви здавалося б, ви самі самі. Ви працюєте і внесете гроші в будинок. Давайте її ручимо все інше. Якщо ви не навчитеся діяти як чоловік, ваша родина буде каюком. Я зробив все, що я міг. Далі своїми руками.



У цій точці Степан думав: виходить, що мати-в-право не так просто. Наскільки він забирає його на дружину. Море! А мама-в-одному впоралися з завданням практично відразу. Як це працює? Загадка. Я думаю, що я повинен викликати її більш часто за порадами. І настає день народження. Хочу купити подарунок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное