Всім, хто сказав про те, що він був неправильним, щоб дати їй сина таку назву, але вона воювала всіх, хто мав щось сказати.

«Як можна назвати дитину такою страшною назвою? Ви думаєте про майбутнє сина? – шути на головному характері сучасної історії її матері. Не просто, що вона не схожа на ім'я Анджеліна, обрану для своєї дитини. По-друге, кожен з засудом виглядає на новому мамі і скручує його пальцем в храмі. Якщо все так погано насправді, і чи є незнайомці, які мають свою точку зору на цій матерії, ми обговорюємо в сучасному статті.



Я нещодавно подарував мені першу дитину. Коли начальник відділу побачили, що я збираюся назвати сина, вона виглядала на мене, як фольго. Саід Я був з мого розуму і не думав про те, що сталося з дитиною.

Але я не залишатися мовчним і з сердитися гріна відповів: «Не навчити мене жити». Я не хочу запитати про своє право. Це мій дитина і я повинен вибрати його ім'я. А потім вийшов з офісу, розгладження дверей. Яка безглуздість!



Я не збираюся до лекції. Я можу легко отримати свідоцтво про народження без допомоги. Правда, в реєстрі, історія повторюється самостійно. «Ви впевнені, що хочете підібрати цю назву?» Я не можу стояти, і я пішов після неї. Вона була страшна, що я б закликав її бос, якщо вона не тримала її роботу.

Після виписки слід вирішити кілька питань. По-перше, щоб поселитися в квартирі з матір'ю, бо ми не встигли жити. По-друге, перейдіть до адвоката і дізнайтесь, як я можу отримати алімонію.

Найнадійнішим є те, що мій мама не розуміє мого вибору імені для сина: Як можна назвати дитину такою страшною назвою? Ви думали про майбутнє сина? Уявіть, що чекає його в дитячому садку, школі. Що відбувається, коли він приєднується до армії? Він буде сміятися! Скільки комплексів генерують неправильне ім'я! Подумайте про це, дочка.



Я не хочу боротися з мамою, але я не мав вибору. Я сказав, що я думав про ситуацію, але мій мама сказав: «Ви просто себе! Подумайте, як ваш син отримає роботу, починайте сім'ю. Я дивую, що таке по батькові буде дітям? Як це буде? Анджеліна, ви руйнуєте життя дитини!

Я не можу уявити життя під тим самим дахом. Якщо батько моєї дитини не залишив нас найближчим часом. Для вирішення питання аліментів я пішов до адвоката. Але ще один сюрприз чекав мене.

На зустрічі з адвокатом адвокат запитав мене багато питань, відповіді на які не зверталися до нього. Наприклад, факт, що Андрій і я не живу разом і не легалізовані відносини. Я не знаю свого місця проживання, бо він відвідувач. Ми зустрілися з друзями.

У суді можливо створити батьківство, але адвокат сказав, що потрібно проконсультуватися з колегами. Я дуже сердився, я раджу бути одним з найсмачніших людей цього міста. Чи потрібна порада для когось? ?



Адвокат відповів: «Ми маємо серйозні проблеми». Щоб вирішити його просто і швидко, на жаль, неможливо. Щоб створити батьківство, потрібно знати ім'я батька вашої дитини, дата народження. Ви коли-небудь бачили паспорт? Не може бути Вашим ім'ям. й

Я пішов додому. У передпокої я почула маму, що сидить сина: «Мій зайчик дорогий, Бодочка!» Коли я чую це, я відразу ж кинувся в приміщення і розтушився: «Що таке бодочка?» Він Богдар! Боже мій! Я так хворий!

Габаритний зображення

Але мій мама здавалося б не послухати мене і продовжував говорити про дитину: «Мій дідусь мій, ти ще дуже молодий, і твоїй мамі!» І мене, і лікарі, і сусіди, і навіть адвокат отримав! Я не можу собі уявити, що з'явиться, коли ви йдете в дитячий садок. І буде Богдан, і Бодус, і Бог. Ваша мама, ймовірно, стане сірою. й

Я був дуже відхилений цими словами, і я думав про це. Я думаю, що змінити ім’я сина до цього занадто пізно. Але це правда?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія може бути проаналізована з різних куточків. На жаль, ми хочемо, щоб ви зрозуміли, що ми вважаємо, що наші рішення ми вважаємо. Привіт, ім'я Богодара, хоча це звучить цікаво, але в реаліях нашого часу може дійсно вплинути на долю дитини. Рідке слов'янське ім'я не відомо всім. У школі, напевно, буде викопаний і називається різними прізвищами.



З іншого боку, ми переконані, що позашкідники не мають права заважати у справах інших і надати консультації. До батьків до імені дитини. Якщо ви думаєте про слов'янське ім'я, вам знадобиться наш вибір цікавих варіантів.

Що ти на цій історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное