Водій таксі не займав гроші від літньої леді, бо будинок, до якого він був добре відомий водієм, де він часто забрав старих людей.

Таксі водій відкрив двері і допоміг літню леді потрапити в автомобіль. Вона мала кілька речей, вона сиділа мовно, дивиться на будинок з жалем. Очевидно для останнього часу. Вона нарешті сказала, що вона може піти і дати мені адресу. Таксі водій знав це місце - будинок для літніх людей. Так він запитав жінку, яка маршрут вона хотіла взяти.



Вони дивилися на центральній площі, приймали їзду біля парку міста і стояв на набережній півгодини, спостерігаючи за захід сонця. Нарешті, коли ми доїхали до місця, водій таксі ходив до дверей. Очікується медсестри. Вона звернулася і подав йому гроші, але водій таксі не взяв.
- Я бачу, але ви нічого не бачу.
Вона мовчало захопила його і пішла всередині.



Життя в будинку для літніх людей не закінчується. Навпаки, є майже найбільша Контактий У цьому місці люди більш чесні, ніж коли-небудь. Редакція "Сайт" Я розповім вам деякі з них.

  1. Піотр Іванич твердо сидить на ліжку. Його можна назвати «свіжим», вона не здатна їсти себе, вона може тільки їсти кашу, як їжу, а потім трохи трохи. З печаткою дивиться на «карті радості»: цукерки, кекси та інші солодощі. Ми пропонуємо йому морозиво і ложку-згодити його - це єдине, що підходить йому. Судденно він перериває і каже,
    - Ти зробив. Для рівності.




«Новий» Семен Арістархович третій день у нас є. Ми пропонуємо подивитися фільм на ніч. Я не бачив. Ми можемо сказати, що кожен на великому екрані. Він знову каже: «Чому не бачив?» Ми попросимо, хто Сергій Арістрахович працював. Виявилося, що кіномеханіка в кінотеатрі більше тридцяти років.



Сенсорні історії У будинку сьогодні "олівієр-всі". Старі чоловіки зробили все самі: варені, очищають, змішують. Тоді вони присмакували його, давали нам, сміхалися і мріяли про те, що вони будуть робити далі. Окрошка або пельмені. Я втомився від годування себе. Далі родичі на телефоні кажуть, що це не клініка, ми готуємо Олів'є! У нас є дві подруги. Один британський, гарячий, горіння, так активний. Другий ніжний, спокійний, скромний. Так вони закривали, що весь фон життя сказав один одному. І виявилося, що він був одним коханим. Вони зустрілися з суперниками в пізні роки. Вони не говорять більше. Як довго?



Ми хочемо, щоб поділитися нашим теплом. Прийме час, коли ми будемо в цих рядах. У той же час ми запрошуємо вас поділитися своїм дотиком в коментарях. Старі люди, вони люблять дітей. Вони мають особливий підхід. І честь, повага і наші. серцей



Сенсорні історії Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. До того часу всі беззахисні. Може бути, ми повинні використовувати його для щось добре. Читати нашу статтю про те, чому стара леді відмовилася допомогти спочатку, але потім подякував помічникам довго. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное