Мама продала будинок брата в с. і назвав сестру і я оголосити, як вона вирішила розбити гроші.

Як розділити спадкуванняЯк не завдати шкоди будь-якому родичам? Можливо, не кожен може вирішити цю проблему з зіркою. Деякі з ваших сімей будуть відхилені. Але є часи, коли це повторення цілком виправдано. У подібній ситуації стала Анною, героїнем історії сучасності. Що відбулося і чому питання спадкування поділили всі члени її сім'ї, читайте далі в статті.



За останні 5 років мій мама дивився після моєї бабусі. Я знаю, що це було дуже важко, тому що бабуся потрібна спеціальна допомога. Коли вона припинила виїжджання з ліжка, її мати практично ніколи не залишила її. Моя сестра і я зробив все, що ми можемо допомогти мамі. Вони купили їжу і давали гроші, якщо це необхідно. Ну, якось ми робили.

Недавні Бабця. Так як жоден з нас затвердив будинок в с. і не хочу жити там, мама продала будинок. Після успішної роботи, батьки запрошували сестру і я вирішив, як розділити спадкування.



Але виявилося, що моя мама вже вирішила без нас. Вона хоче розбити гроші, які вона зробила з продажу не між мною і її сестрам, але між нашими дітьми. Яка перспектива не приваблює мене.

У мене є син Ванюшка, і моя сестра має три дітей: дочки Катя і Маша і молодший син Олезька. Я люблю свою сестру і не бачу багато, але я думаю, що це не ярмарок. З'ясуйте, що моя сестра все ще отримає більше грошей, і я залишаю нічого.

Р.

Я не знаю, чому ми повинні розділити спадок між нашими онуками. На плечах батьків, що є, я, моя сестра і наші чоловіки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Вирішимо, що робити з грошима.

Я спробував передати цю ідею в мами і тато, але вони просто не розуміють мене. Вони кажуть, що онуки важливі для них. Моя сестра вирішила не брати участь у відкритому конфлікті. Вона тепер уникає теми в будь-який спосіб. Це не дивно, адже завдяки рішенням батьків, вона залишиться в шоколаді.

Її діти занадто молодий, щоб впоратися з пожертвованими грошима. Так що в будь-якому випадку, частка левів на спадок ще буде у розпорядженні. А Ванюшка і у мене є вершкове масло.



Я дуже шкода, що мої батьки не сказали мені. Не намагайтеся аналізувати те, що я скажу і пропозиції. Моя сестра зараз грає безшумно з мене, уникаючи зустрічей. Наші діти часто зустрічають і проводять час разом. І тепер вона не хоче, щоб вони бачити один одного. Це так приступ!

Я не хочу, щоб мати сім'ю, щоб отримати гроші. Але це дуже типова проблема. Подруга шахти нещодавно сказали мені, що її мама не дасть її спадок від її бабуся. Вона каже, що вона повинна заробляти її першим.



Може бути час, щоб почати танцювати з барабанами, так що моя родина може почути мене. Але я боїться, що не допоможе. Я не маю ідеї, що робити в цій ситуації. Я відчайдушний! Як ви поясните свою матір, що вона робить неправильну річ?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Можливо, ця історія прекрасно ілюструє, що краще ніколи не розраховувати на спадщину. Не варто забувати про те, що коли один з родичів йде на небо, він залишить за горою грошей. Навіть якщо це сталося, ви можете закінчити майже нічого. Ми сподіваємося на краще і підготуватися до найгірших.



У пошуках опцій, як правильно розділити спадок, можна перевести з усіма родичами. Чи варто грошей нервів і зламаних відносин? Ми не віримо. Для досягнення компромісу краще вирішити такі проблеми мирно, Що ви думаєте?

Що робити, якщо ви були основним характером? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное