Я знайшов йогурт в керамічних стаканчиках в Ашані, я буду варити желе і шарувати салати в них на Новий рік, а також випікати Джульєн.

Моя дружина любить збирати банки, пляшки. Вона має кравку для мініатюри. Останнім часом не було кефіру, або що десерт, продається в милих керамічних чашках. Його дружина має десять з них, і він думає, Що можна зробити з чашокВони просто вручну.

р.

Редакція "Сайт" Я не здивився, якщо я дізнався, що є не тільки любителі таких милих наборів. Де ще зберігати перець горохом, якщо не в банці дитячого харчування? І це мініатюра може Вінниці гірчиці? Зручно взяти сіль або, скажеш, спеції для шашликів на дорозі.

Що можна зробити з чашок І ось 10 склянок. Дружина не знає про те, що робити з ними ще, тому що існує безліч варіантів. Я раджу використовувати його для його призначення. Так як у них були десерти, що, наприклад, запобігає даючи ці чашки гостям, просто наповнивши їх морозивом з варенням вишні? Логи. Ви не маєте ніякої фантазії!



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Після того, як при правильній вроді, ви можете знайти заявку на будь-яку річ. Я зробив щось себе, і я знайшов щось від абонентів. Як тільки у людей ви можете знайти найбільш незвичайні, і тому найцікавіші варіанти. Власне, тут наш список.

Що ви можете зробити з окуляри
  1. Мар'ян.
    Ну, так як можна використовувати його для десертів, чому б не спробувати приготувати такий мікроюліен? Я думаю, що температура в духовці буде спокійною. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Ольги (@stolyarovaol9706)



  2. Снаки.
    До речі, вони можуть декомпонувати кат або деякі салати зі сазою. Підігніть в ряд, і дайте кожному взяти напій. Це краще, ніж загальна пластина.
  3. Заморожені.
    З тих пір, як ми зачепити на їжу, чому не намагаємось залити холодну воду на чашки? Заморожені, ви можете зробити це, і ось це — порційні красу.
  4. Чай
    Нехай чашки залишаються однаковими, але можна додати в них оригінальний керамічний чайник. Це дуже стильна настройка.



І інші красиві варіанти. Новорічний крафт
Таку чашку стане відмінною підставою для того, щоб зробити букет Різдвом Христовим. До дна маленького клею і дайте душу прогулянку! Свічки.
Домашні свічки. Ви можете зібрати залишки і вогні і акуратно розтопити в досить свічку. Ви просто повинні з'ясувати, що робити зловживання. Маленькі речі.
Якщо чашка більша, можна зберігати всі види дрібних речей в ній. В одній кнопці, в другому застібці, в третьому олівці. Кожен знак акуратно.



Ніплі
Вживати мами можна в таких чашках і стерилізувати їх. Це можна зробити швидко в мікрохвильовці. Саджанці
Вони чудово підходять для вирощування нової рослини. Хто має багато чашок, також може зробити розсаду.



Шашлик
Про це Келихи приходять в різні кольори, тому можна зібрати два набори, а потім якось хитро влаштувати їх у вигляді фігур. Немає одного буде мати такі шахи!

Коли є натхнення, руки і голова своїми руками. Про створення краси навколо вас без покупки. ексклюзивніВони створюють своїми руками. Обов'язково напишіть в коментарях, які з способів застосування вам сподобався самий і який ще можна запропонувати. Цікаво всім!

Херсон

Не хвилюйтеся про питання. Що робити з чашокй Важливо зібрати їх і попросити відповіді "Сайт"й Ось ще одна стаття про те, як можна взяти невеликі оболонки і прикрасити дерево ними. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное