Я дивився на порожню квартиру моєї дочки і сина-в-право, я вводився в сорочку, я не був щасливий, що я назвав.

Після того, як батьки дружини зібралися перед весіллям. Наречена переїхала до дому свого майбутнього чоловіка, який зобов'язаний подбати про неї. Не один зробив це довго, але пам'ять традиції залишається. Багато хто все ще живе старі правила і продовжує вдихати давньої звичаї у молодшому поколінь. Тільки в сучасному світі складно внести все на практику.

Моя дочка сказала, що вона була одружена пара місяців тому. Ми думали про це разом і вирішили відкласти свято до наступного року. Молода домовленість, але зробив все на початку свого способу, говорить Анна Василівна, матір нареченої.



Молода бажала рухатися якомога швидше, тому вони вирішили зареєструватися і переїхати на житло в оренду житла. Ми святкуємо урочисту частину пізніше. Що робити, діти дорослі: Мій чоловік 23 років, і її fiancé 27 років. Він працює, і Людмила все ще навчається в університеті.

Мій син-в-право добре, гідний. Він незалежний, і разом він і Луда ніколи не просили нічого, так як вони почали жити разом. Я поїду дочку за чай. Коли я ввійшов в квартиру, я не здивився, але скажу, як порожня квартира була.



На кухні є два стільці і одна сковорода, немає кухонного начиння, один комплект постільної білизни і пара рушників. Вони сплять на матраці, і вони тільки мають одяг для речей. Я негайно запитав Саша, що все? Він посміхався і спокійно відповів, що це було все зараз, і вони зроблять відпочинок. Ліуда заявив, що чоловік провів велику суму на оренду протягом двох місяців і послуги ріелтора. Але незабаром вона каже, що вони купують все.

до 1 2 3 4+

Я не знаю, що мій син-в-право взяв її дочку з дому, де все, в порожній ящик. Я попросив дочку приїхати до мене, давала їй пару наборів ліжка, плаща, подушок, ложок, виделок, пластин. Немає мугів. Я отримав номер дочки лише в разі. Через місяць я прийшов до молодят знову, вони не мали ніяких мусів. Ніщо змінилося в квартирі з тих пір. й



Я був занурений бездіяльністю сватії, я назвав її розмовою. Вона сказала, що ми повинні працювати разом і допомогти їм купити все необхідне. А потім мати сина-в-право каже мені, що син дорослий, і що він здатний забезпечити сім'ю. Вона вже зробила свій внесок в цю сім'ю, купивши сина автомобіля.

Вона сказала про свою дочку, яка вона була студентом і що її син тепер мав надати їй, поки вона навчалася. Він сплачує за житло, харчування, все. І мій дружина є мій. Не проживали старі традиції. А з того, як ми говорили про них, син-в-право мав взяти наречену в будинок, а не до порожньої квартири, для якої вам доведеться дати багато грошей на дивний місяць.



Не вдалося погодитись, і напевно не вийде. Як прийти? Так, діти на власній, і я єдина спроба допомогти? Мої фінанси зараз жорсткі. Чоловік без роботи – молодший син. Але я більше хвилююсь про дочку. Не допоможи мені своє життя. Чи можливо це?

Ліуда була відхилена тим, що телефонний дзвінок, це все завдяки підтримці. Моє сино-право не говорить мені, бо він думає, що це ніхто не мій бізнес. Я не байдужа до долі моєї дочки, і я не можу відступати від неї, як Сватя зробив.



Діти не перестають бути дітьми, навіть якщо вони виростуть і одружилися, мають дітей. Серце матері завжди буде хвилюватися, мама завжди намагатиметься допомогти всім. Кожне виховання відрізняється. Щоб підняти незалежний син, який 27 років і має можливість забезпечити сім'ю, вимагає від диких рукавиць. У строгості, але не заохочуючи, людина росте самостійно.

Мати Олександр не вважає, що потрібно брати участь у житті молодят. Моя дружина зраджена про все. Чи варто нагадати мої ідеї про сімейне життя? Акуратно, Людмила і Олександр не відчувають дискомфорту в порожньому оренді квартири. Важливо, що вони разом. Вони ніколи не просять допомогти батькам, тому що вони впевнені, що вони впораються з усіма труднощіми разом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное