Я вирішив дати чоловіка сестри її нове хутро пальто, не знаючи, як вона б подякувала мені.

«Я зустрілася з братом чоловіка на весілля. Вона здавалася як гарна дівчина, але ми не говорили багато. І нещодавно я дав Ану дорогою хутрю, яка виявилася невеликою після пологів. Цей щедрий подарунок став струнким блоком на шляху до наших дружних відносин з Anya, - допускає Катерину.



Сергій і я підписаний в скромному сімейному колі і вирішив, що гроші врятувалися від весілля, ми проведемо на ремонт нашої квартири. Квартира була передана мені батькам на весілля. Ми ще не змогли завершити ремонт. Ми намагалися зробити з чоловіком.



Ми одружилися протягом 5 років, дуже щасливі і чекають на поповнення в сім'ї. За цей час я ніколи не знаходився до сестри мого чоловіка, бо жив у іншому місті. Недавній, я дізнався, що Алла розлучився і переїхала з батьками.
Її життя не пішло після розлучення. Її мати-в-право, що її дочка була вилучена і не хочу залишити будинок. Вона попросила нас приїхати до будинку частіше, щоб Anya міг трохи розслабитися. Я дуже відчув себе, ми використовували, щоб зібратися в вихідні та іноді ходити разом.



Я був приємно Ана, і я не сказав, що ми отримали близько, але вона звикла бути в нашому будинку багато, і я довіряв її. У мене є холод і я почав ходити через шафу. У будь-який сезон я позбавляюсь від чого не носити. Виявилося, що мій новий хутряний пальто став занадто малим для мене, так як я отримав вагу під час вагітності. Я відразу думав про Ану, вона просто одягнена менша одяг.

Я бачу, щоб залишити хорошу річ в шафі. Мій чоловік здивував, що я даю такий дорогий подарунок своїй сестри. Але я пояснив, що після пологів я не зможу ходити в ній довго, чому зникнуть речі? Моя мати і сестра зносила різні розміри, я буду щасливий подарувати їм, але пальто не підійдуть ні з них.



«Аня, коли вона отримала подарунок, була дуже щасливою.» Її пальто відмінно сподобаються. Я був радий, що я дав йому хороший подарунок. І я дізнався про Ану не дуже хорошу новину. Виявилося, що у нас є взаємний друг, і вона сказала мені, як за очима Anya заливає бруд на мене.

р.

Виявилося, що я, згідно з нею, купатися в золоті, моя квартира величезна, і я дав їй дорогі хутряні пальто від плечі майстра. Я завжди хочу відвідати, щоб показати, наскільки хороший мій ремонт. А хутряний шухляд подав її зношеним, а Ана мала прийняти подарунок так, щоб я не був відхилений. Я не завітав її відвідати зараз. Я отримав таку подяку, або можу продати її за хороші гроші. Я не з'ясував зв'язок, але Anya все ще зношує хутряний шуб, не дисдайн.



З редакційної колегії, заздрює всі стосунки. Це сором'язлива, звичайно, коли ви щиро намагаєтеся допомогти людині, і він заливає бруд на вас. Але не варто відмовлятися від таких людей. Жорстке життя культивує небезпечність і заздрість у людини, і це не впливає на почуття інших людей. З повагою і несамовита добрі справи не оцінюються всім, і часто це викликає загартування хороших людей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное