Неймовірний виїзд мого чоловіка збив мене вниз, і коли я бачив його, я повністю втратив дар мови.

У переважній більшості випадків Дружина Передача всіх активів і активів до однієї особи. Іноді дорослі діти, близькі родичі і, можливо, надійні друзі можуть потрапити в цей список. Останній не буде сформований з оксамитової бухти, він підіймається відповідально і з розумінням.

р.

Втрата хліба завжди негативно впливає на внутрішній стан всієї родини. По-перше, це дуже важко. Матеріал - і навіть гірше, тому що в миттєвому режимі звичний спосіб життя переходить вниз. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що робити?

Моя людина і я виросла в одному місті, навіть в одному кварталі. Ми пішли до тієї ж школи. Тільки молодше 2 класу. Звісно, в цьому віці не було відносин, ми навіть не спілкувалися. Тільки тоді, через взаємні знайомства, ми дізналися, що цей факт, виходить, був у свій час.

Коля перейшла на політехніку, і я пішов на педагогічну діяльність. Використовуються різними способами. Він є приватним техніком. До тих пір я пам'ятаю його, я завжди любила паяльство, ремонт обладнання, що робить деякі чіпси. Я ніколи не бачив життя без мистецтва. Вчився музику і навчався сульфагіо. Різні люди, ви скажете. Так протилежні приваблюють.

, Україна

На День народження моєї дівчини відбулася перша зустріч. Часи були простими і неускладненими, тому не влаштовуються сучасні партії. Але подарувати подарунок, витрачати час і якось розширити коло знайомих не складно. Коля перша розмовляла мені, а потім запропонувала взяти мене додому.

Почати відносини завжди легко і весело. Поговорили, дізналися про один одного, прогулявшись. Я розповів вам, що було цікаво, і Микола поділився своїми інтересами. Мені сподобалося, що він був легкою людиною. Якщо ми повинні змінити тему, ми можемо говорити про щось зовсім інше. Він був очевидним, що в дитинстві він дав хороший виховання і супроводжувався широким світоглядом.

Після 10 місяців, звичайно, ми одружилися. Я ніколи не думав, що хтось ще в житті. Мій чоловік заповнив мене, не було інших бажань. Незабаром дочка народилася. Коля визнала, що він не може жити так легко. Ви повинні шукати хорошу роботу, сім'я вимагає повного зобов'язання.

Щиро дякую вам за те, що ви шукаєте. Хто знає. Так Коля перейшла в бізнес. Покупка дешевше, продається дорожче. Любов для точної науки залишається тільки хобі. Ви повинні зробити життя. Я також подарував своїм прагненням і почав допомогти чоловікові. Моя дочка нічого не зростала. Але ми завжди боїмося втратити те, що ми були в даний момент. Ті були часи.

, Україна

Після 2 років у нас був син. Ми вирощували в цьому житті і стають більш зрілими. Вони можуть похвалитися навіть імпортними діаперами, які протягом цього життя було реальним недоліком. Ми отримали на наших ногах, виповнили 2 страшні періоди, коли гроші просто зникли з квартири, відкрили власну компанію. Тоді, коли країна почала більш-менш покращувати, нарешті трохи розслаблена.

Зростали наші діти, Ми можемо дозволити собі відпочити за кордоном, піти в ресторани. Я пішов на концерти в суконь, привезених з інших країн. Мій чоловік зацікавився полюванням і катанням на квадроциклах. Здоров'я допускається, щоб ви відчували себе в повній мірі.

Що було справа до останнього часу. Чоловік почав кашель, всі несправності його шкідливої звички, але не звертали увагу на це. А потім, як відбійник, пішов до лікарні на пару днів. Він не може звідти. Батько сім'ї залишив нам. Дітям прийшли казати прощасливу, кричу. Моя сім'я і друзі висловили свої забобони. Наша сильна сім'я зазнала незрівнянної втрати.

р.

Другий удар був волю. Звісно, Коля підозрювала, що щось було неправильно з ним і навіть написав ноту прощання, яка завжди була у безпеці з адвокатом. Він сказав, скільки він любив нас всім, скільки він любив нас. Він сказав, що він пам'ятав найцінніші моменти в житті. І всі вони з'єдналися до нас.

Невибагливі новини, а також апологізовані. Я не залишаю нічого до моєї дочки, вона вже має хорошого чоловіка, квартири і автомобіля. Син повинен пробачити його, бо дав йому чудове виховання і необхідні знання. Він робить хороші гроші зараз. Але більшість слів зверталися до мене.

У своєму заповіті я також залишався на зламаному тросі. Ні, моя частина бізнесу, що перебуває в будь-якому напрямку. Але половина його, і навіть деякі гроші, була призначена для жінки, я не знаю. Згідно з чоловіком, вона потребує їх більше. Все, що я мав зробити, щоб сльозитися і дивувати, що це все означалося.



Я зустрів Eva. Молодий, досить. Вона сказала абсолютно нічого про себе. Ні старшого сина. Вона здавалося б, не хоче говорити мені. Я вже знав, що це не рибальство. Я нарешті з'ясував, де мій чоловік збирався, Але чому?

Що робити? Ми відкриті для кожного нашого життя. Я спробую зрозуміти. Нерідко Але зрозуміти, точно. Для чого заслуги батько не залишає нікому дітям і дружині на користь деяких юних «фективності»? Я не розумію, що взагалі. Він може жити окремо для власного задоволення. Нехай серце не може витримати моральний тиск.

р.

Я не знаю, що робити зараз. Мапа Я буду йти до суду. Я думаю, що моя ситуація зрозуміла і зрозуміла як день. Я не в змозі, я принаймні дізнався історію цього чоловіка. Я не думаю, що вона може сказати що-небудь абсолютно дивовижним, але жити в непристойності, як це виявилося, не для мене.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное