У сім'ї бенкету мій мама сказав, що вона завжди хотів мене, щоб маррі мій однокласник, мій чоловік не переносить його.

Нерідко це родичі дружини, які провокують конфлікт з чоловіком. Я впевнений, що це не так Вони не люблять свій вибір дочки.й Є люди, які можуть існувати тільки. витік енергії з ваших оточеньй І для того, щоб витягнути її, потрібно спровокувати вартку або уточнити відносини. Як правило, після гучного скандалу такі індивіди сидять дуже задоволені, тому що вони подаються на чужу негативність.

Конфлікт з чоловіком

Аліна і чоловік, як правило, провів всі свята з родичами. Цього року вирішили відзначити себе. Точка була, Останнім часом батьки дружини були страшні скандали.й Поки гості та гості активно вбирають святкові страви, все було просто чудово. Однак через кілька годин ситуація почала нагріватися.

р.

Аліна, дитина, як зараз ваші однокласники?

Здавалося б, нешкідливий питання, але Аліна знала саме там, де це призвело. Що було, Мати захотіла подарувати їй дочку багатимй Євген успадкував свою торгову імперію батька і ставив на ноги. Він любив Аліну дуже багато і протягом 5 років після закінчення він буквально переглянув її.

70249.

- Я не чув багато про них. Але я думаю, що кожен океї ...

Аліна знає для того, щоб вона не могла ставити до цього. Що сталося. Мати почала активно обговорювати Євген і його бізнес. Побачивши свою дочку, що вона чітко обрала невірний чоловік.й Юра сидить поруч з дружиною, і він був явно некомфортний з цією розмовою. З кожною новою пропозицією її затягують. Він означав неприємності.



Нарешті, Юрія не могла стояти її і повільно розігрувати. Далі він Він пояснив, що він думав про родичів Аліни та їх постійні підказки.Послухайте їх практично на кожній родині. Сім'я була шокована, тому що зазвичай Юрія безглузно переносить всі свої татунки і занурення. Аліна не знає, як відреагувати. З одного боку Юрія була абсолютно правою в гніві, з іншого боку, вона була правою. Я не хочу зруйнувати стосунки з батьками.



Як правило, в таких ситуаціях я раджу уникати спілкування з родичами. Немає нічого неправильного з цим. Ви можете допомогти їм, якщо вам потрібна фінансова підтримка. Однак Ви не можете дозволити людям, які ви отримуєте ваші життєві соки з вас. для їх задоволення. Можливо, ви помітили більше, ніж один раз, що ви відчуваєте себе як squeezed rag після такої комунікації? Немає нічого.

Р

Можливість захистити себе від таких особистостейЯкщо вони Вашої сім'ї, вони дадуть вам багато бонусів. Наприклад, ви не повинні шукати способи відновлення енергії після кожної поїздки сім'ї. І ви будете мати місце для тих, хто буде дійсно любити і підтримувати вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное