Що, якщо моя мама чекає на нас, щоб відвідати свята, але мій чоловік вже пообіцяв мати-в-право, що ми підемо її?

Де відсвяткувати Новий рік, якщо всі родичі живуть в різних містах? Зазвичай в таких ситуаціях члени всієї родини збираються в домашніх умовах з однією особою. Іноді виникають конфлікти на цій землі. Особливо, коли мова йде про Мат-в-право і мати-в-право. Як бути в цій ситуації, намагатися зрозуміти нашу нову історію.

р.

Я щасливий, щоб відсвяткувати новий рік. Наші батьки живуть в інших містах, тому ми не бачимо один одного дуже часто. Немає одного настає додому неанонсований, роумінг через мої шафки, або очищення, так як часто справа з матір'ю. Моя мама, як це, незалежно від того, що я люблю її.



Коли я був мій син, він був дуже важко. Ми повинні мати справу з тим, що мій чоловік завжди працює на роботі, мій мати-в-право і мій мати є сотні миль. Але можливо, це найкраще?

Я не отримую разом з матір’ю чоловіка. Тексти пісень, а це означає: Вона завжди нещасливий з мене, думаю, що я не робив достатньо для сина. Я маю на увазі, він майже голодний тут. Звичайно це божевільний. Але довести щось до Ольги Федоровни просто неможливо.



Мої мами влаштували минулого року. Мій чоловік не хотів би провести новорічні свята самостійно. Так ми вирішили піти на Новий рік і батькам на наступний рік. Ми також очікуємо, що ми відвідуємо протягом багатьох років.

Нові плани і нічого, але недавно мій чоловік сказав, що цього року ми повинні піти в матір. Він вже вирішив! Я просто забули запитати. Моя мама дзвонить мені щодня, і каже мені, як ми йдемо. Я вже відправив фотографії новорічних подарунків на нашу тему. Чистий Я кажу, що ми не приїжджаємо? Я пообіцяв!



Я думаю, що це буде справедливим. Вже один рік для відвідування мого батька та іншого року для відвідування батьків. Особливо вони живуть в приватному будинку, біля лісу. На зиму все перетворюється в казку!

А мати-в-право в домашніх умовах не має навіть святкової атмосфери. У минулому році я провів новорічну вечерю в об’єднанні з сином, бо Ольга Федорівна вирішила піти навколо всіх сусідів і показати, як ставився син. Я слухаю!

доб. 117

Все, що я не розумію, як мій чоловік любить цю поведінку матері. З Новим роком дорослий чоловік прогуляє ручкою з матір'ю і вітає весь будинок. А його дружини сидять на столі з дитиною і слухайте на Синій світ!

Я не знаю, що робити. Я не хочу відсвяткувати Новий рік від мого чоловіка, сімейного дня. Але знову застрягти в квартирі матері-взагалі, теж немає бажання. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Що ви зараз?

Ситуація, в якій з'явився головний герой історії. Можливо, у шлюбних відносинах з'явилася криза. Жінки повинні поговорити з чоловіком і дізнатися, чому він не розглядає свою думку. У таких випадках також важливо враховувати думку дитини.



Ймовірно, героїні дійсно потрібно піти з сином її батькам, і дати її чоловікові йти до неї. Іноді люди повинні відпочивати один від одного. Що ви думаєте?

Покажіть мені в коментарях, що б ви робили на місці головного героя історії? Де ви думаєте, що слід відзначити Новий рік в цих ситуаціях?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное