Коли я був дитиною, мій бабуся буде вийняти прихований бар шоколаду на зимовий вечір і зробити ароматний напій для мене і моєї сестри, і тепер я роблю те ж саме.

Гарячий шоколад - це ідеальне місце для зимових вечірок. Чому не лікуйте себе або кохану людину з чашкою смачного і легкого десерту? Розкажіть мені, Як зробити гарячий шоколад з фруктовими нотами.



Завдяки ягодам десерт набуває міцної кислинкою, вишуканою родзинкою. Головне, щоб вибрати правильні інгредієнти і взяти їх. Шоколад з більш ніж 70% вмістом какаой



Гарячий шоколад з вишнею так що нам потрібно для однієї порції:

інгредієнти
  • 50г чорний шоколад
  • 10 заморожених або свіжих вишні


р.

Підготовка
  1. Якщо ягоди заморожені, то кладуть їх на розморожування в мікрохвильовці протягом декількох хвилин. Потім беремо кісточки і віджимаємо сік в чашку.
  2. До соку додайте шоколад зламаний на шматочки, знову відправляйте в мікрохвильовці протягом 3 хвилин. Краще вибрати режим розморожування. Якщо немає мікрохвильової печі, можна розтопити шоколад в водяній бані.
  3. Після того, як шоколад розтопився, до нього додаємо щелепні вишні. Це досить товстий десерт.
  4. Щоб зробити шоколад більш рідким, можна додати трохи теплого молока.
  5. Ви можете прикрасити десерт зефіром, коктейльними вишнями, збитими вершками або корицею.




Ви також можете приготувати смачний гарячий шоколад з ароматом цитрусових.

З цих інгредієнтів будуть отримані дві дрібні порції.

інгредієнти
  • 90г чорний шоколад
  • 300 мл молока
  • 1 помаранчевий
  • цукор
  • мелена кориця, мелений імбир за смаком


р.

Підготовка
  1. Шоколад подрібнюється ножем або зламаним вручну на невеликі шматочки.
  2. З ножем для очищення овочів знімаємо шкірку з апельсина - тільки верхній помаранчевий шар.
  3. Якщо використовується цукор, перемішайте його з корицею.
  4. Ми нагріваємо молоко в невеликій сотейці з товстим дном, але не доводимо його до кипіння.
  5. Додати зламаний шоколад до спекотного молока. Варити до готовності шоколаду на невеликому вогні, постійно помішуючи.
  6. Додаємо апельсинову шкірку і цукор з корицею і імбиром в соус. Подивляйте його акуратно. Принесіть шоколад до кипіння, видаліть з вогню, коли з'являються перші бульбашки.
  7. Перед подачею краще процідувати гарячий шоколад через сито так, щоб чашка не отримала шкірки і спеції частинок. Перед подачею чашку шоколаду можна прикрасити зефіром, скибочку апельсина або корицею.




Цей ароматний і смачний напій неодмінно зробить зимовий вечір більш затишним і додасть святковий настрій. Улюблені члени родини неодмінно оцінять домашній гарячий шоколад з натурального шоколаду та з любов’ю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное