Повітряне тісто, для якого вам не потрібно псувати парою, підготувавши будь-яку пасту з неї.

У арсеналі будь-якої досвідченої господині обов'язково є перевірений рецепт для гарного тесту. Тільки не кожен хоче мені з парою, щоб отримати його. Якщо час працює або ви просто не хочете виставити на плиту довгий час, є вихід! Сьогодні редактор розповість, як приготувати повітряно-східний Ні павук. Ми впевнені, що цей рецепт стане твоїм, навіть у найвизначніших кулінарних умовах!



Для приготування повітряних дріжджів тісто використовуйте тільки швидкі сухі дріжджі. Завдяки їм не доведеться витрачати час на оксен. Цей рецепт виготовляється з яєць і молока. Для повідомлення цей варіант не підходить. Однак редакційна колегія "Сайт" Є також хороший рецепт швидкого тестування дріжджів.



інгредієнти
  • 430–500г пшеничного борошна
  • 7g швидкого приготування сухих дріжджів
  • 200 мл теплого молока
  • 1 яйце
  • 2 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • 3 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Спочатку потрібно борошно. Найкраще робити це кілька разів, щоб тісто виходить ще більш повітряним. Кількість борошна може відрізнятися від 400 до 500 г. Він залежить від вологості самої борошна. Тож орієнтуватися на консистенцію маси під час замісу.
  2. Додайте сухі дріжджі до борошна. Виберіть такі дріжджі, які підходять для приготування тесту без пари. Зазвичай на пакеті написано, що швидко виробляють сухі дріжджі можна відразу додати в борошно.



  3. Потім злегка збити яйце, додати його до борошна. Далі прогріти молоко трохи і розвести цукор і сіль в ній. Не довести молоко до кипіння за будь-яких обставин. Продукт повинен бути строго теплим, але не гарячим.
  4. Додайте молоко в тісто і приступайте до змішування тесту. Це не буде дуже незрівнянним. Щоб зробити його більш м'яким і більш еластичним, деталі додають рослинне масло до тесту. Змішайте тісто на 8-10 хвилин.



  5. З готового тіста формуємо м'яч, помістіть його в глибоку миску і покрийте його рушником. Подаруйте тісто 40 хвилин на відпочинок. Далі слід злегка відкласти і дати ще 40-50 хвилин. Тісто дріжджів готовий!


Цей повітряний дріжджовий тісто підходить як для солодкої, так і солоної випічки. Наприклад, можна приготувати сирники з сиром сердця за рецептом або тортами з капустою. Пальці добре!



До того ж, мій колега Вероніка Жмурко розповів мені, які помилки можна зробити під час підготовки хорошого тесту. Якщо ви новий для приготування їжі, обов'язково ознайомтесь з цією статтею, щоб в майбутньому ви не крокуєте на одному граблі.

Також ми пропонуємо вивчити нетривіальний метод змішування дріжджового тіста. Ми обіцяємо, що ви не повинні отримати ваші руки брудні!



Я дивую, що у вас є власний рецепт для дріжджового тіста? Ми знаємо, що можна зробити тісто, що ідеально підходить навіть в холодному місці. Я поділюсь докладними інструкціями з колеги Дмитра Сидорова. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное