Поговорений на мій бабуся в пуховій куртки лаванди, вона також знає, який колір буде модним в 2022 році.

Інтриг вирішив! Інститут кольору пантона Нарешті названий колір 2022 в одязі і багато іншого. Він буде синим з додаванням фіолетового червоного (личинного відтінку) 17-3938 називається Дуже Пері. Цей колір в першу чергу пов'язаний з творчістю і фантазією.

Він демонструє життєлюбний, радісний настрій та динамічну присутність, що сприяє сміливому творчості та самовираження.

Сьогодні видання. "Сайт" готовий до вас, шановний читач, прогноз кольору для справжніх модниць. І це вирок з Інституту кольорів Pantone, на якому колір буде найважливішим у 2022 році. Він заслуговує на перше місце в одязі, макіяжі і інтер'єрі!



Пантон є глобальним органом у сфері кольору та постачальником професійних стандартів кольору та цифрових рішень для проектної спільноти. Новий Pantone 17-3938 Дуже Пері, що поєднує в собі спокій синіх і хвилювання червоної, є символом швидкого успіху. зміна життяй

Але це не було лаванди, які надихнули І навіть не фантазія пурпурних птахів. Узгоджуючи їх словами, з'явився новий відтінок року ... через пандемію і метабо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано PANTONE (@pantone)



Я скажу вам прямо. Головна 2022 не означає, що потрібно запустити і вставляти шпалери або купити сукні і спідниці в цьому відтінку. Хоча, і не йдуть в бабуся, я впевнений, що багато модниць пройдуть навколо в кольорі Дуже Пері по всій 2022.

Пантоні про суспільство, тенденції та зміни. І я дуже щасливий, що в 2022 році цей колір приглушений, більш життєрадісний, я б сказав.

Наприклад, в 2021 році пантон назвав два кольори року – на контрасті: «світлення жовтого» – колір оптимізму і «розчинного сірого» – колір погоджених елементів природи, підкреслюючи можливість витримати тест часу. А рік був таким, ви знаєте, на відміну. Кольори 2020 – «класичний синій» як прагнення до безпеки та спокійності.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Teaching 3D візуалізація, дизайн (@spaceschool.official)



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Відзначаємо позитивні якості синього і доповнює їх новим перспективним резонансом в сучасному світі, Pantone 17-3938 Дуже Пері презентує майбутнє в новому світлі! Про це заявив Ларі Пресман, віце-президент Інституту Кольори Pantone.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано FoTime (@fotime_ru)



Новий колір Пантона з його сміливою присутністю сприяє життєздатності та творчості. творці представляють її як відтінок майбутнього, в якому об’єднано цифрове та реальне життя. «Ускладнення цього кольору висвітлює можливості, які лежачи перед нами», – зазначив Інститут колірного комплексу Pantone.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано PANTONE (@pantone)



Я не знаю, як ці ідеї виражаються в такому цікавому кольорі, але я знаю напевно, що це не буде легко контрастувати жінок, як сестра і друг, носити такий відтінок. За винятком аксесуара.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація AJFY Дизайнер ювелірних виробів (@ajfy_design)

й ¶
Але для контрастних дівчат колір просто подарунок. Це чудовий вигляд! І в інтер'єрі його можна зацікавити.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано SHOURUMSTILTOUSINSK (@bellezza_inst)



При виборі шафи на наступний сезон обов'язково з'ясуйте, які відтінки слід подивитися. 10 кращих кольорів 2022 за пантоном!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lampacity.ru)



Глибока карцея в напрямку Pantone Color Institute. Дуже Пері дуже багато! Тексти пісень, а це означає: Він вважає, що незабаром буде яскравою плямою попереду. Я шукаю, як стильний цей лавандовий відтінок буде виглядати в блузи і сукні. Я не хочу дивана в цьому кольорі!

Як про бос? 2022 р.Як це? Які асоціації у вас є цей відтінок?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное