Приймав новорічну нагороду, поїхав до друга, щоб відвідати, на шляху купили крупи, вершкове масло, сир, тунець в консервованих продуктах, прийшов і відкрив свій холодильник.

Дифузійні ситуації в життіВід них немає. У той час, як це важливо, щоб люди, які підтримують вас. І часто допоможи повністю незнайомцю, а любим не поспішають замінювати плече.

Сьогодні видання. "Сайт" Історія жінки, яка прийшла до допомоги колишнього однокласника. І жінка дуже дивилася, щоб дізнатися, крім її, ніхто не хоче допомогти їй другу, навіть її власний (і досить заможливий) старший брат.



Я був відомий Оксана з школи, хоча вона передається в нашу школу тільки в школі. Ми відразу знайшли спільну мову, отримали разом і навіть після закінчення спробували тримати на зв'язку, хоча б не завжди виявилося, пише Таїсія.



А в цьому році Оксана розлучила чоловіка і залишилася наодинці з дочкою в її руках в зданій квартирі. Так, вона розумна дівчина, на роботі, але зарплата невелика, немає припусків і бонусів. І від допомоги екс-люда мінімальна, він сплачує алімонію не на всіх великих. й

«Дякую батькам в нашому місті. Але вони вже помирають, вони потрібні гроші самі, тому що здоров'я у своїх років є досить нестабільною, вони регулярно повинні витрачати або на аптеку або на лікарню. Це вже серйозна допомога для неї. й



«Я прийшов, щоб відвідати перший раз і був неприємно сюрпризом. У квартирі старий, немає ремонту на тривалий час, меблі розкопка, техніка ще не перша свіжість. Так, друг не скаржаться, це не в її характері. Але я розумію, наскільки важко це для неї. Я бачу, що не вистачає грошей навіть купити щось смачне для дитини.

Цього разу отримав зарплату і нагороду «Новий рік», запросив другу за чай. На шляху я купив крупи, вершкове масло, сир, консервований тунець, торт: Я хотів допомогти. Я прийшов, відкрив холодильник, і це порожній. Не відчував себе.



«Оксана, звичайно, був ембаррасований, але вона приймала свою допомогу з вдячністю. Побачимо, що вона здавалося б мати брата.

Подруга була трохи мовчазною, а потім сказала, що з братом вони не підтримують контакту, і її життя він не зацікавлений. Так, і один раз він має бізнес і всі види серйозного бізнесу. І другий день батькам розповіли про те, що Олег і його родина пішли відпочивати за кордоном. Виявляється, що він живе весело, відроджуючи гроші з лопаткою, але він не спілкується з сестрами і не допомагає. Відвідуються тільки батьки. й



«Я просто не міг вірити, що подруга У цій ситуації вони побували з Олегом. Вони вірять, що син має свою сім'ю, тому він не повинен подбати про свою молодшу сестру і гнізда. І вона повинна думати про те, хто маррі і як забезпечити себе і її дитину. й

«Здавалося б, що родичі Оксани дуже неправильні. Він не дивний для них і не заслуговує такого лікування. До того часу, як я відомий її, вона завжди діяла відповідно до її совісті, завжди допомагала всім, нічого не виправда. Життя непередбачувана. Буде потрібно, вони самі будуть вдатися до неї за допомогою, молода жінка непристойна.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Тим не менш, в реальності все не завжди виходить так безхмарно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. лацінай

Категории

Смотрите также

Новое и интересное