Після важкої роботи дня я лікую чоловіка з променем, і він тільки щасливий, показує відмінний спосіб приготування їжі.

Цибулю є корисним і дешевим рослинним, який не тільки купив цілі пакети на зиму. З цибулі виходить смачний бульйон, обсмажуючи на пельменях і багато смачних соусів і овочевих рагусів не обійтися без цибулі. М'ясні цибулі дають соковитість і шикість, цибулю дуже смачно варити в духовці з начинкою. Сьогодні Я покажу вам, що варити з цибулі смачні і апетитні, крім звичайних страв. Я впевнений, що ви ще не варили цибулю!



Що варити з цибулею Вам подобається чорниця? Приготувавши голубці час, приготування капусти листя є одним з важливих етапів приготування цієї страви. Що про альтернативні голубці? Оригінальний рецепт ріпчастих голубів я знайшов на каналі «Тасти з села». Я ніколи не бачив такого цікавого рецепта в будь-якому місці, я прикріплю відео в кінці статті.



Інгредієнти для чорниці
  • 10 цибулин
  • 300г фаршу фаршу
  • 200г рис
  • 100г булгур
  • 1 пучок петрушка
  • 3 зуба. Кошик
  • 60 мл рослинної олії
  • 1 ч.л. томатної пасти
  • сіль
  • пердят
  • копчена паприка


Соус інгредієнти
  • 1 ст.л. томатної пасти
  • 60 мл рослинної олії
  • 50г вершкове масло
  • 400 мл води
  • 1 ч.л. солі


Підготовка
  1. Чисті 9 великих цибулин і роблять кожну розріз до половини. Покладіть цибулю в глибоку каструлю і залийте гарячою водою. Варіть цибулю в горщику 15-20 хвилин.



  2. Тим часом приготуйте фаршу. Наріжте 1 цибулину невеликим кубом і розмішайте з м'ясом. Farsh можна вибрати на свій розсуд. Для соковитої страви змішайте свинину і яловичину, можна взяти курячий фарш.



  3. Змийте рис і змішайте його з м'ясом. Вирізати петрушки, часник, спеції та рослинне масло також відправити в чашу з начинкою для чорниці. Проведіть все добре з ложкою або ложкою.
  4. Зварені цибулі знімаються з плити і відокремлюють цибулинні шари таким же чином, як листя вареної капусти для чорниці.
  5. У кожному цибулинному листі покласти 1 ч.л. фаршу. Заливаємо цибулю фаршем до готовності начинки.



  6. Покладіть фаршировані цибулю в глибокій сковороді, де ви гасите їх.
  7. Зробіть соус. Змішайте 400 мл гарячої води з рослинним і вершковим маслом, додайте 1 ст.л. томатної пасти і солоного соусу. Краще використовувати цибулевий бульйон для соусу.
  8. Залити цибулю голубів і їх туш під закритою кришкою протягом 45-50 хвилин до готовності. Подавати сметану страву.





Не забудьте подивитися відео на каналі «Тасти з села», тут ви знайдете безліч незвичайних рецептів смачних страв.

про:blank

При бажанні можна приготувати цибулю голубів з будь-якою начинкою. Це буде добре навіть без м'яса. Іноді в класичному чорниці капуста залишається міцним і дає неприємний післясмак. Цибулю солодкого смаку, а в поєднанні з м'ясними стравами, вони чудово. Ви вже зробили чорницю з цим рецептом?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное