Мати приховав листа в відокремленому місці, щоб зберегти її дочку від хитрощів злісних тітка

Багато людей хочуть переїхати з села до міста. Більше можливостей, більше життя. З одного боку, це правда, і з іншого боку, не все золото, яке світить. Іноді можна сподобатися себе. плоскийй Про те, що наша історія буде присвячена. Ви коли-небудь зловживали родичами?



Редакція "Сайт" Він не хоче брати сторони. Ми просто боремося за справедливість. Як ви знаєте, кожен має свій власний. Це історія про сільську дівчину, яка була загибла її тітка. Можливо нічого незвичайного, тому що в житті це буває скрізь.

Мама Вера проживала в рідній Іванівці. Чоловік, діти, домогосподарства. Він був добре і задоволений, поки мій чоловік був живим. Як це було, життя стало більш складним. Тексти пісень, а це означає: Віра все ще молодий, все допомагає мати. Я пішов до району, щоб вивчити шов, але зліва далеко і неприємно. Ось як живе моя мама. А потім сестра матері показала, Тітка Зіна. Вона живе в обласному центрі, в сотні кілометрах звідси.



Вона знаходилася на довгий час, вирішив відвідати її сестри, а потім вона каже, що буде Вера вегетативна тут? Чи можу я повернутися до міста? На жаль, існує більше перспектив. "Год, Зіна, яка потребує її?" Вона повинна вчитися. Я скажу тут, але це єдиний будинок. Вона не хоче йти!

"Так ви привели її", - каже Зіна. Зрозуміло, ви хочете краще долі для неї. Що таке? Я працюю як очищувач у великій компанії, і я влаштую його першим. Він може навчатися в нозі. Я оселився. Квартира невелика, але можна досить добре дістатися. Вам буде відправлено гроші. й



Мати Верина прислухала її сестри, немовила дочку для поїздки. І тепер вони в місті. Аффекція Тітка Зіна раптово перетворилася на фритюрма і категоричною тітою, відразу ж встановлює правила віри. Вона не буде пізнати за роботу, вона займе всі гроші так, щоб Вера не відходила їх, допомогти їй з госптехнікою, варити, очистити і не збивати. Як вона хоче зробити все, що вона хоче?

Для Вери, все це не було незвично, вона була використана для роботи. Єдине, що Аунція Зіна була її паспортом і її телефоном. Я завжди маю на увазі, Вера. Я поговорю з матір'ю самостійно. Отримати роботу! А потім її тітка повністю зрушила всі її турботи і заперечує, щоб довірити віру. Що говорить?



Тітка Зіна використовується для надягання Вери з дверей. Чоловік приходить до себе, і Вера заважає. Іноді вона дає їй гроші на квиток до кіно, але частіше Вера просто ходить на вулиці. Зігріватися, вона потрапляє в Магазиний А замість того, щоб кіно, купити шоколад. Я зустрів Саша там. Або ж він зустрівся з нею.

Саша працює тут в офісі коробки, а після навчання. Іноді вони ходять трохи, вони сміються. І кожен в своєму бізнесі. У ряді нескінченних справ прибуття незнайомця до тітка для Вери – практично вихідний. Він щасливий бігти зовні. Я хотів би підібрати телефон, але мій адамант. Тільки додає до роботи. Все вирішило один день.



Вера прийшов в офісне очищення поле, мій Тітка була ніде. Зовні дівчата почали чистити, мити посуд, протерти підлогу і раптом помітили лист в пакеті документів. Не було помилитися, мама її писали. Ось її особливий лист "Д." Не скаже нічого про нього. Але Вера ще більше дивилася змістом листа. Яйця згорнулися в щік.

У листі мій мама написав, що вона була сумована вірою. Як скупчувати всі гроші на розваги, хлопці та речі? Моя мама мала різну думку її. Знайте, вона не відправляє маму дім, але чому вона розчаровує її і Тітка Зіна? Хто не хоче поговорити з нею на телефоні і його тітка зберігає відповідь на телефон? На землі під Вера ногами.

р.

На той час, коли я прибув, вона запакувала. Коли вона входила, вона вимагала документи, телефон, і гроші заробили. Мій Тітка дав мені все, але гроші. Ви думаєте, що ви проживали тут безкоштовно, голодна дівчина? Отримайтеся тут! І не повернулися. Тексти пісень, а це означає: Віра, фактично, просто вийшов в ніч. Як отримати будинок? Вона була рятувальна Саша, яка тільки завершила його зрушення і була повернена додому.

Він приймав її до кімнати гуртожитку і пішов до сну з другом. Я не хочу гасити дівчину. Коли вона дрочить трохи, вона відразу ж назвав її матір'ю. Вона не могла вірити її спочатку. На наступний день, Вера пішов додому. Саша взяла її на станцію. Він сказав Веру, що він говорив до менеджера, і що він погодився взяти її. Пробаціяй Все інше буде працювати.



Тепер, п'ять років після цих подій, Вера і Саша роблять добре, піднімаючи дитину і навіть зацікавивши іпотеку. Мати Віри мали неприємну розмову з її братом. Виявилося, що в'ялення тітка отримала дві зарплати - як її, так і Верина, забрав всі гроші за себе, і її мама приправляла, що Вера все розмахнула. Як ми робимо, ніхто не знає.

Важко зрозуміти ворожий мотив, адже рано чи пізно все буде розкрито. Пишіть коментарі, які ви думаєте про цю історію. Ви коли-небудь зустрілися з такими Якщо так, будь ласка, покажіть мені, що сталося. Ми впевнені, що кожен бажаючий буде цікаво знати.

р.

Випадковий прийом - це ще гірше прямо. Особливо коли люди обманюють, родичі. Ця ситуація є дегустацією. Читайте нашу статтю про те, як мама розбила сільську дочку-завдяки до сина і як вона все закінчилася. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное